Olomouc – Ostrava 1:0 (kon.) | Slovácko – Dukla Praha 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Jihlava 1:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 0:1 (kon.) | Brno – Plzeň 1:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:3 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 21.04.2018, 20:15 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • HET liga • 25. kolo

To je vše, hezký večer z Brna. (22:11:35)

Tolik tedy z dnešního večerního zápasu brněnské Zbrojovky s Plzní, která si upevňuje první místo v tabulce. Brňané jsou naopak přikovaní na chvostu tabulky a jejich akcie se začínají propadat. Šanci ale ještě určitě mají.

Hráči zápasu:

Musefiu Ashiru – Aleš Čermák

Je dobojováno, Plzeň si v prvním poločase vytvořila dvoubrankový náskok, který ještě v úvodu druhé půle navýšila Čermákem. Ten mimochodem dnes úřadoval, vstřelil hattrick a předvedl dobrý výkon. To platí i o Zbrojovce, která se snažila, nehrála vůbec špatně, ale nestačilo to. Konečně se aspoň dočkala branky po 571 minutách, trefil se Ashiru.

90+3

90+1
    Pas na Ashira šel přes Kozáčika, který byl ale faulován a bude se znovu kopat od jeho branky.

90
    Ofsajd Zbrojovky hatí plány na druhou branku. Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Milan Havel (FC Viktoria Plzeň).

88
    Už se hrají poslední minuty druhého poločasu, Kozáčik s rozehrávkou rozhodně nepospíchá.

87
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Martin Zeman, přichází Milan Petržela.

85
    Hra je přerušena, na hřišti se objevila zakázaná pyrotechnika. Proč se dostala na stadion přes turnikety, těžko říct.

84
    Pavlík musel hlavičkou odvracet míč před dotírajícím Chorým. Hosté budou zahrávat rohový kop.

82
    Žlutou kartu dostává Matúš Kozáčik (FC Viktoria Plzeň).
    81. Musefiu Olansunkanmi Ashiru - 1:3

81
    Brno právě vstřelilo branku!
    Jenže ta padá do hostující sítě. Nejlepší hráč Zbrojovky MUSEFIU ASHIRU utekl po levé straně hřiště a tentokrát na nic nečekal, necentroval a rovnou pálil ostrými. Zbrojovka tak po 571 minutách konečně střílí branku. Ashiru to udělal výborně a tvrdou ranou nedal Kozáčikovi šanci.

80
    Sobotní večerní utkání se v poklidu dohrává, Plzeň drží míč a ještě by chtěla přidat nějakou tu branku.

79
    Střídající Chorý hledal přihrávkou Kopice, nepodařilo se. Možná to chtěl rozehrát o něco dřív.

78
    Dnešní utkání sleduje 5137 diváků.

77
    Nejprve jsme sledovali sraženou střelu Pilíka a poté také roh Brna. Po něm se dostal ke střele Ashiru a dopadl podobně jako Kovařík. Míč letěl vysoko nad.