Olympia Radotín – Frýdek-Místek 1:4 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Táborsko – Znojmo 0:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
0:1 (0:1)
1. SC Znojmo FK
Sobota 21.04.2018, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 23. kolo

Znojmo nakonec uhájilo vedení z první půle a vítězí v Táboře 1:0. Šance měly ve druhé půli oba týmy, branku už ale diváci neviděli. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:56:00)

90

90
    Mršič ještě zahodil asi poslední šanci Táborska v zápase.

90
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jan Ambrozek, přichází Milan Moravec.

89
    Souboje o míč vyzněly před Veselým pro Znojmo.

88
    Závar ve vápně končí rohem pro domácí.

85
    Ani hlavička ze záklonu ke srovnání nevede.

83
    Drobné fauly kouskují hru, což se hodí hostům.

80
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Václav Vašíček, přichází Michal Pecháček.

80
    Žlutou kartu dostává David Helísek (1. SC Znojmo FK).

79
    Dva přetažené centry za sebou nikam nevedou. Rozehraje Veselý.

76
    Žlutou kartu dostává Jakub Navrátil (FC MAS Táborsko).

76
    Jan Ambrozek prošel krásně do šestnáctky a Toma opět musel vytáhnout špičkový zákrok. Gólman Táborska drží naději domácích. Znojemští se dostali k zakončení také po rohu a Toma opět pozorný.

74
    Nešického roh Znojemští odvrátili, ani další šance brankou neskončila. Sympatický závar potěšil domácí fanoušky.

73
    Centr Táborska si hosté málem srazili do vlastní branky. Roh pro domácí.

72
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Zbyněk Musiol, přichází Zdeněk Linhart.

72
    Táborsko už by pomalu mělo myslet na otevřenější hru, za současné situace se k brance soupeře nedostává.