Marseille – Lille 5:1 (kon.) | Amiens – Štrasburk 3:1 (kon.) | Guingamp – Monaco 3:1 (kon.)
Méty – Caen 1:1 (kon.) | Toulouse – Angers 2:0 (kon.)
Toulouse FC
2:0 (1:0)
Angers SCO
Sobota 21.04.2018, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:10:49)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:11.

Je dobojováno! Domácí tým dnes dominoval, po zásluze zvítězil, přerušil nelichotivou šňůru bez výhry a připsal si nesmírně důležité tři body do boje o udržení se v nejvyšší francouzské soutěži. V prvním poločase se trefil dnes velmi aktivní Sanogo, pojistku pak přidal třicet minut před koncem z pokutového kopu Gradel.

90+4

90+3
    V úplném závěru se k hlavičce dostal Somália. Jeho pokus skončil pouze vedle branky, víc už se nejspíše nestane.

90+2
    Brankář Butelle rychle rozehrál. Rozhodčí však celou akci zastavil, domácí fotbalisté budou rozehrávat svůj dnes šestý rohový kop.

90+1
    První nastavená minuta se blíží ke svém konci, Imbula se těžce zvedá ze hřiště, domácí hráč však bude moci pokračovat ve hře.

90
    Pro míč si bez větších problémů vyběhl brankář Lafont. Hlavní sudí bude přidávat tři minuty nad rámec druhého poločasu.

89
    Dva centrované balóny do pokutového území Toulouse. Touré vzápětí nedokázal uhlídat balón na hrací ploše.

87
    Hosté se dostávali do rychlého kontru. Vzrušení bylo zbytečné, rozhodčí totiž pískal útočný faul, domácí nikam nepospíchají.

86
    Vypadá to, že hosté už ani nemají síly na to, aby s výsledkem něco udělali. Hráči ve žlutých dresech kombinují pouze ve středovém kruhu.

85
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Ibrahim Sangaré, přichází Issiaga Sylla.

85
    Velmi pohledná fotbalová akce od Tourého. Hostující fotbalista si míč navedl na střed hřiště, poté střílel na vzdálenější tyč. Jeho pokus jen těsně minul domácí branku!

83
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Yaya Sanogo, přichází Ola Toivonen.

82
    Gradel se skvěle uvolnil, místo přihrávky pak střílel z obtížné pozice. Jeho pokus směřoval pouze doprostřed branky.

81
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka, hraje se převážně ve středu hřiště. Vypadá to, že domácí fotbalisté kontrolují závěr tohoto utkání.

80
    Míč si vzal na starost Gradel. Jeho střela směřovala na bližší tyčku, postrádala však razanci, Butelle si připsal zákrok.

79
    Rukou hrál Manceau, bylo to zhruba čtyři metry za velkým vápnem. Domácí mají k dispozici přímý kop ze slušné vzdálenosti!

78
    Pro míč si bez větších problémů doběhl Lafont, který poté volil dlouhý výkop na polovinu soupeře. Hosté se do větších příležitostí nedostávají.