Líšeň – Hodonín 3:0 (kon.) | Rýmařov – Uh. Brod 0:1 (kon.) | Prostějov – Vyškov 2:1 (kon.)
Hlučín – Hulín 4:2 (kon.) | Kroměříž – Petřkovice 2:2 (kon.)
1. SK Prostějov
2:1 (1:1)
MFK Vyškov
Sobota 21.04.2018, 16:00 • Fotbalový stadion - Za Místním nádražím • Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

Utkání je u konce. Poslední desítky minut byly doslova umlácené, žádná tutovka se neurodila. Prostějov si hlídal náskok a Vyškov si tlak nevytvořil. Až minutu před koncem, přesto však z něj nevzešla ani branka, ani střela. (17:51:50)

90+2

90+2
    A ten také nyní je odpískán.

90+2
    Nejspíš už nic nebude. Míč má prostějovský golman a ten nic chtít riskovat nebude. Trenér domácích se navíc hlasitě dožaduje konce zápasu.

90+1
    Hosté zavřeli soupeře před jeho bránou. Že by se schylovalo k remíze?

90
    Trojice domácích teď vyslyšela přání trenéra a držela dobře půl minuty míč v útočném rohu.

89
    Matěj Rozehnal dostává žlutou kartu.

87
    Pěkný dlouhý pas Schustera na Píchala. Ten sice nabral rychlost, následně však jen míč centroval do vápna, kde byl jeho spoluhráč dobře obsazený.

86
    Rozehrání této situace nakrátko se ale domácím vůbec nepovedlo, míč je hned zakopnut zpět za čárou.

85
    Prostějov si vynutil roh. A protože míč nyní srazil za brankovou čáru jeden z hostí, uvidíme ještě opakování.

84
    Následně střídají i hostí. Místo Toureho na závěr zápasu přichází Odehnal.

83
    Za Zhykola míří na hřiště Langer.

80
    Zhykol vyrazil kupředu, nahrával do strany však zbytečně. Vypadalo to totiž, že má dost místa na střelu. Nahrávku mu navíc spoluhráč nezpracoval.

80
    Fládr z něj však míč poslal hodně nepřesně, mířil nejspíš prapůvodně do růžku.

79
    Nejistá rozehrávka hostí může skončit trestem. Prostějov se dostal k míči a Vyškov si ho vybojoval zpět jen za cenu faulu – volný přímý kop.

78
    Žlutou kartu dostává (1. SK Prostějov). Žlutá karta pro Rusa.

77
    Pěkná čtyřnásobná výměna míče hostí. Ale končí faulem od prostějovského hráče.

76
    Z následné šance vyrezultoval roh Prostějova. Opět se o něj postará Zdeněk Fládr.

75
    Kone se hnal s míčem na nohou dopředu, přitom se však zavěsil na jednoho z bránících hráčů. A rozhodčí píská.