Písek – Brozany 4:2 (kon.) | Chrudim – Vyšehrad 0:1 (kon.) | Litoměřicko – Benátky n/J 2:2 (3:4 po pen.)
Králův Dvůr – Vltavín 0:1 (kon.) | Čížová – Štěchovice 3:4 (kon.) | Ústí n/O – Domažlice 2:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2:1 (2:1)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 21.04.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 24. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (18:56:22)

Rozhodčí aniž by nastavil jakoukoli minutu, tak ukončil toto střetnutí. Domácí vedli po půli 2:1, tak i utkání skončilo. Dvakrát se prosadil za domácí Nágl, který otáčel stav utkání po trefě Brauna.

90

90
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Souček, přichází Pinkava.

89
    Už jednou dnes byl rozhodčí u domácího brankáře Krátkého a varoval jej, že své odkopy nebude protahovat. Stalo se tak znovu, Jakub Krátký tak dostává žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Habrman, přichází Kopecký.

85
    Ve druhé půli se toho skutečně moc neděje, na hostech jde vidět beznaděj, na domácích obranný klid.

83
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Kukla.

82
    Další útočný faul hostů už je potrestán žlutou kartou...

82
    Žlutou kartu dostává Hejda (Jiskra Domažlice).

80
    Po něm se Domažlice na delší dobu usadili okolo vápna soupeře, vše ale zhatil útočný faul.

79
    Braun se dostal ke střele zhruba dvacet metrů od branky, jeho rána je ale zblokovaná na roh.

77
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Skalický.

75
    Hosté pouze nakopli míč od půle hřiště, obrana domácích je totiž mimořádně pozorná.

72
    Domácí fandové hlasitě podporují svoje hráče, kteří brání vedení. Aktuálně bude Krátký odkopávat od své branky.

69
    Až poslední dobou se Domažlice nějakým způsobem ženou za vyrovnáním, jenomže dá se říci, že pouze drží balón. Šance chybí...

66
    Vaňous si na obranné polovině pomohl faulem, Domažlice tak zahrávaly standardní situace, která ale neznamenala pro jejich soupeře žádné nebezpečí.

64
    Další příležitost pro Ústí nad Orlicí, pokus zpoza vápna však končí jen v rukavicích pozorného hostujícího gólmana.