Mladá Boleslav – Vítkovice 6:5 (po pr.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
6:5 (2:3, 1:0, 2:2 - 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 21.04.2018, 17:15 • Ostravar aréna, Ostrava • Bigboard Superfinále (muži)

Svátek florbalu je u konce a s informací, že mistrem je TECHNOLOGY FLORBAL MB Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:59:13)
    Mladoboleslavští z prvního titulu v historii klubu mohou radovat

Mladoboleslavští se radují z poháru a vůbec prvního titulu v historii klubu. Dnes to pro ně bude zřejmě dlouhá noc.

Hráči obou týmů si podávají ruce a pro své medaile a pohár si jdou vítězové – Technology Florbal MB.

Je tu čas pro předávání medailí, jako první si pro ty stříbrné jdou hráči 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Nejlepším hráčem utkání se stal Martin Tokoš z Vítkovic.

Zápas je u konce, na straně Vítkovic vládne smutek, u hráčů Mladé Boleslavi naopak panuje velká radost. Už to vypadalo, že drtivý finiš ze třetí třetiny si vítkovičtí přenesou i do prodloužení, kde rozhodnou, opak byl ale pravdou. Mladoboleslavští přečkali několik šancí, aby pak sami v 69. minutě rozhodli. Autorem vítězné branky se stal Milan Tomašík a jeho gól znamená vůbec první titul pro Technology Florbal MB.

68:44 Milan TOMAŠÍK - 6:5

68:44
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, titul míří do Mladé Boleslavi. Po tlaku Vítkovic se do akce dostal soupeř a před brankářem Součkem se nejlépe zorientoval MILAN TOMAŠÍK, který si naběhl na pas zpoza branky a odšpuntoval radost jak týmu, tak i fanoušků tohoto celku. Asistence: Petr Novotný.

68:08
    Novákova střela z dobré pozice byla zbytečná, o zlomek vteřiny dříve totiž rozhodčí pískali provinění mladoboleslavských.

67:16
    Mladá Boleslav se nikam nežene, Novák drží míč na holi a trpělivě si hledá prostor pro průnik, či pro přihrávku.

66:28
    Hubálkovi nesedl míček na hůl, výsledkem byla slabá a nepřesná střela.

65:25
    Moc nescházelo a Delong zpoza branky prostrčil míček na volného spoluhráče. Zákrok obrany soupeře přišel na poslední chvíli.

64:29
    Novák láká vítkovické na vlastní polovinu, sám se snaží rozehrát.

63:48
    Na střed dostal přihrávku Řezanina, jeho rána na Bauerovu levou tyčku skončila těsně vedle.

63:12
    Musí si ale dávat pozor i na obranu, řezanina nyní rychlým zákrokem zabránil v brejku Mladé Boleslavi.

62:35
    Mladá Boleslav brání ve třech vlnách, Vítkovičtí se snaží o rychlý průnik před Bauera.

61:46
    Vítkovičtí se snaží napadat rozehru soupeře.

61:08
    Martin Tokoš mohl být hrdinou utkání, po pravé straně se řítil do další šance, bekhendovou střelu mu ale Bauer zvládl vyrazit.

60:01

Šedesát minut hry o mistru nerozhodlo. Mladá Boleslav sice byla ve třetí třetině tím nebezpečnějším týmem a dokázalo výsledek dokonale otočit po trefách Milana Tomašíka a Jiřího Curneyho, jenže Vítkovice předvedly drtivý závěr a dotáhly zápas do prodloužení. 70 sekund před koncem totiž snížil Martin Tokoš a 46 vteřin před sirénou srovnal opět Martin Tokoš. Bitva tedy pokračuje, následuje desetiminutové prodloužení.

60:00
    59:14 Martin TOKOŠ - 5:5

59:14
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Tak to je neuvěřitelný závěr! Vítkovičtí se okamžitě natlačili na útočnou polovinu, zleva přišla přihrávka na střed, kde MARTIN TOKOŠ sice netrefil míček podle svých představ, ten ale obloučkem zaplul za Bauera a je vyrovnáno! Bez asistence.

58:51
    Samozřejmě pokračuje power-pay Vítkovic.
    58:50 Martin TOKOŠ - 5:4

58:50
    Tak ještě tu možná budeme mít drama. Bauer sice vyrazil střelu z dálky, ale před brankovištěm zůstal nepokrytý MARTIN TOKOŠ a ten si věděl rady. Je sníženo na 5:4! Asistence: Jan Šebesta.

58:48
    Přesilovka pro Vítkovice, Jakub Gruber dostal dvě minuty za sekání.

58:40
    Vítkovičtí to ještě zkouší v power-play, Tokoš ale nedokázal zblízka zamířit tím správným směrem.

58:26
    Mladá Boleslav si bere oddechový čas.
    58:26 Jiří CURNEY - 5:3

58:26
    Patrně je rozhodnuto. Vítkovičtí se sice natlačili do brankoviště, kde však nedokázali míček protlačit za Bauerova záda a přišel trest. Přes celé hřiště vyhodil vysokým obloučkem JIŘÍ CURNEY a upravil na 5:3 pro Mladou Boleslav. Bez asistence.

57:42
    Rozhodnout mohl Tomáš Chroust, mířil na opuštěnou branku, trefil však pouze vracejícího se obránce!

57:25
    Už to vypadalo, že mladoboleslavský Krzyžanek vybojuje míček pro svůj tým, ale pískalo se a Vítkovice mohou pokračovat v tlaku.

56:40
    Vítkovičtí jsou v šesti, zahájili tak power-play!

56:32
    Utkání sleduje 8 191 diváků.

56:32
    Faul na Tokoše za brankou Mladé Boleslavi.

55:17
    Opět z dálky to zkusil Hubálek, Bauer ale jeho střelu dobře viděl a míček skryl v dlaních.

55:04
    Opět Sladký, nyní z velké dálky. Jeho táhlý pokus skončil vedle Bauerovy branky.

54:36
    Sladkého střela byla zblokována, Vítkovice pokračují v útoku.

54:00
    Mladoboleslavští se snaží zpomalit tempo, nemají důvod se někam hnát.

53:37
    Hájek zpoza branky vracel na Řezaninu, ten už byl ale pokrytý a ke střele se nedostal.

53:09
    A rázem musí makat hráči Vítkovic, pokud chtějí pomýšlet na mistrovskou trofej.
    52:49 Milan TOMAŠÍK - 4:3

52:49
    Je tu obrat ve skóre. Po rychlém přenesení hry se dokázal MILAN TOMAŠÍK obtočit kolem Hrubého, natlačit se před brankáře a přesnou střelou ke vzdálenější tyčce skórovat. Asistence: Petr Kološ.

52:05
    Lukáš Hrubý byl pod tlakem, dokázal se ale Natova zbavit a zpoza vlastní branky rozehrát.

51:27
    Souček zasáhl a nyní se snaží trochu uklidnit situaci. Vítkovice mohou jít do akce.

51:11
    Jan Natov byl zablokován, Mladá Boleslav je ale i nadále u míčku.

50:52
    Hráči obou týmů mohou nyní na chvíli vydechnout, probíhá komerční přestávka.

50:07
    U tyčky číhal Tokoš, míček k němu skutečně doputoval, jenže v ten nejdůležitější okamžik jej útočník Vítkovic minul.

49:51
    Atmosféra v aréně je elektrizující, oba tábory fanoušků neúnavně fandí.

49:22
    Až moc prostoru dostal Jiří Curney, svou střelou ovšem trefil pouze stínícího obránce.

49:02
    Míček nyní prošel na hůl Tomáše Chrousta, jeho střela z otočky zamířila vedle.

48:37
    Tomašík hbitě oběhl Součkovu branku a snažil se zasunout za brankovou čáru, gólman Vítkovic tam však byl včas.

48:06
    Do rychlého brejku se už hnal Tokoš, jenže se mu zamotal míček a on jej nechal za sebou.

47:58
    Jelínek si už šteloval míček na střelu, u levého mantinelu byl ale na poslední chvíli zablokován.

47:29
    Kombinace Vítkovic víří středem palubovky, hráči si hledají prostor pro střelu.

46:40
    Pěknou akci na jeden dotek předvedli hráči Vítkovic. Zleva si naběhl Jastřembský, jeho prudký švih ale přelétl Bauerovo břevno.

46:20
    Míček opustil hrací plochu, od vlastní branky rozehrávají vítkovičtí hráči.

45:42
    Tomáš Chroust se snažil si najít místečko k zakončení, byl ale vytlačen za branku.

44:42
    Z otočky pálil Novák a Souček reagoval až na poslední chvíli. Arénou to jen zahučelo, gól z této zajímavé šance ale nebyl.

43:59
    Obrana Mladé Boleslavi si dává velký pozor na výpady soupeře, nyní to předvedl rychlým návratem Krzyžanek.

43:32
    Před brankou clonící Tokoš nadělal Bauerovi velké potíže, gólman Mladé Boleslavi ale míček zvládl vyrazit do boku.

43:14
    Delong zřejmě prováhal nejlepší moment pro střelu a u mantinelu pak o míček přišel.

42:37
    Gruber se proplétal obranou Vítkovic, ta jej zastavila na poslední chvíli kousek před Součkem.

42:21
    Nyní byly k vidění dva pokusy Vítkovic, ani jeden ale nešel na branku.

41:59
    Novotný dostal přihrávku na levou stranu, v rozhodujícím okamžiku se mu ale míček sesmekl z hole a výsledkem byla slaboučká střela.

41:45
    A zase Mladá Boleslav, u míčku je Kološ.

40:57
    Mladoboleslavští vstoupili do třetí třetiny s vervou a snaží se prokombinovat k Součkovi.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:53.

Je za námi čtyřicet minut hry a sledujeme skutečné drama. Druhá třetina sice nebyla na góly tak bohatá, ale i nyní bylo k vidění mnoho pěkných florbalových momentů. Jediná branka padla už ve 22. minutě, kdy se zblízka prosadil Petr Kološ a ustanovil tak současný stav 3:3. V závěru se hráčům Vítkovic zcela jistě ulevilo, když zvládli ubránit oslabení a nedovolili Mladé Boleslavi dokonat obrat ve skóre.

40:00

39:56
    Vítkovice jsou v plném počtu, Tokoš se vrátil do hry.

39:31
    Martin Rožnovják pálil z pravé strany, trefil však pouze boční síťku Součkovy branky.

39:17
    Tlak Mladé Boleslavi se začíná stupňovat.

39:00
    Vítkovičtí vyhazují míček až před Bauera.

38:27
    Tomašík si všiml Tadeáše Chrousta, který číhal před brankovištěm, ten ale v rozhodujícím okamžiku promáchl.

37:56
    A teď to bude dokonce s přesilovou hrou. Martin Tokoš totiž dostal dvě minuty za blokování hole.

37:43
    Novotný byl faulován Hubálkem, Mladá Boleslav pokračuje v náporu.

37:12
    Nyní je řada na Mladé Boleslavi, ta kombinuje a pomaličku se posouvá blíže k Součkově brance.

36:28
    U tyčky Bauerovy branky se ochomýtal Bräuer nedokázal však procpat míček za brankovou čáru.

35:56
    Faul i na straně Mladé Boleslavi. Soupeř chvíli reklamoval, že to bylo na vyloučení, bude se ale pokračovat v pěti na obou stranách.

35:20
    Gruber neprošel přes Firdu, opět se ale pískal nedovolený zákrok vítkovického hráče.

34:32
    Urputný souboj o míček v rohu vybojovali hráči Mladé Boleslavi a mohou vyrazit na útočnou polovinu.

34:00
    Tomašík se sice ke střele nedostal, Mladá Boleslav ale může pokračovat v útoku, neboť byl faulován.

33:46
    Hubálek nedokázal ideálně zpracovat přihrávku a musel tak pálit trochu na náhodu. Jeho bekhend letěl vysoko nad.

33:28
    Curney s míčkem na holi vyběhl zpoza branky, přihrál do druhé vlny, Krzyžankova střela z dálky pak byla sražena mimo hrací plochu.

32:55
    Mladá Boleslav je v náporu a docela slušně vítkovické mačká před Součkem.

32:11
    Josef Pluhař dostal prostor pro střelu z otočky a Souček jen tak tak jeho prudkou ránu vyrazil. Opět se nám začalo hrát pěkně útočně.

31:51
    Píská se proti Vítkovicím, Souček si musí dávat pozor proti standardce.

31:10
    Střelu z první vyslal Hájek a Bauer měl co dělat, aby míček zvládl vytěsnit. Pěkný florbalový moment.

30:46
    Trochu divoká rozehrávka Vítkovic. Gál se musel natáhnout po míčku, který už směřoval na Součka.

30:19
    Natov málem přihrál před branku v pádu, vítkovická pětice se zvládla ubránit.

29:50
    Mezi dvěma obránci se prosmýkl Delong, jeho následná střela ale šla nad Bauerovo břevno.

29:19
    Hrubý posouval jednoruč míček na Gála, ten byl obranou Mladé Boleslavi faulován.

28:47
    Po levé straně se do úniku dostával Bräuer, jeho svižnou ránu ale Bauer zvládl vyrazit pravou rukou.

28:25
    Oba týmy střídají během hry. Nyní sledujeme dosti opatrnou pasáž utkání.

27:45
    Hubálek s Šebestou založili akci, kterou ranou z levé strany zakončil Řezanina. Mladá Boleslav se ubránila.

26:59
    Vítkovičtí kombinují na útočné polovině, ke střele se ale nemohou přes zhuštěnou obranu dostat.

25:59
    Minul i vítkovický Bräuer, sledujeme nyní pasáž plnou nepřesných střel.

25:18
    Mnohem lepší pozici měl Bína, i on ale svou střelou z otočky vítkovickou branku netrefil.

25:05
    Z velké dálky to zkusil Novák, Součkovu branku ale minul.

24:31
    A je tu další obléhání mladoboleslavské poloviny hřiště.

23:51
    Na brankoviśti byl chvíli volný Sladký a snažil se sklepnout poskakující míček do branky, jenže Bauer se zvládl přemístit a střelu vyrazit.

23:01
    Tokoš vypálil z otočky a jeho prudká rána prosvištěla jen kousek vedle Bauerovy branky!

22:25
    Šebesta je u zrodu další akce Vítkovic, hráči v zeleném v poklidu kombinují.

21:59
    Vítkovické ale ztráta vedení nedrtí, už jsou to oni, kdo se žene do útoku.
    21:19 Petr KOLOŠ - 3:3

21:19
    Máme srovnáno! Tomašík podnikl akci pravou stranou, pokusil se o bekhend, který byl ale sražen před brankoviště a PETR KOLOŠ už jen snadno plácl do míčku a poslal jej za Součka. Asistence: Milan Tomašík.

20:52
    Hubálek prostrkával na Děčeka, míček byl ovšem tečován a skončil u gólmana Mladé Boleslavi.

20:22
    Natov byl po Curneyho přihrávce faulován v rohu, Mladá Boleslav pokračuje v útoku.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:07.

Máme za sebou první třetinu, která nám přinesla útočný florbal a stejný počet branek, jako padl za celé ženské Superfinále. Na vedoucí gól Martina Tokoše zvládl poměrně rychle zareagovat Jan Natov a poté se hrál florbal nahoru dolů. Vítkovičtí, hnaní zaplněnou arénou ale převzali iniciativu a trefami Josefa Rýpara a Jana Šebesty se dostali do dvoubrankového náskoku. Do kabin se ale jde za stavu 2:3, neboť v 19.minutě snížil nepokrytý Jan Jelínek.

20:00

19:53
    Gurkovského střela z dálky byla zblokována, k Součkovi se míček vůbec nedostal.

19:19
    Pěkná a svižná střela Vítkovic z levé strany, Bauer si připsal úspěšný zákrok.
    18:46 Jan JELÍNEK - 2:3

18:46
    A je sníženo. Tomáš Chroust na míček sice nedosáhl, ale akce pokračovala. JAN JELÍNEK si oběhl branku, od vítkovických dostal až neuvěřitelně mnoho prostoru a času na zakončení a dokázal toho využít – 2:3. Asistence: Jiří Curney.

18:18
    Mladé Boleslavi to nevyšlo ani pravou stranou, míček skončil mimo hrací plochu.

17:41
    Po Novákově akci musel Souček dvakrát zasahovat, míček se nakonec vykutálel mimo jeho brankoviště.

17:12
    Aktivní Tokoš se vydal do protiakce pravým křídlem, nyní byl však hostující obranou zastaven ještě před zakončením.

16:57
    Faul na Tomašíka, Mladá Boleslav může pokračovat v útočné snaze.

16:25
    Přes obránce pálil Kološ, Souček si ale dokázal míček najít a zkrotit jej.

15:56
    Mladoboleslavští se osvobozují, jenže jejich útok půjde do plně postavené obrany Vítkovic.

15:37
    A vítkovičtí jsou i nadále při chuti, opět se hraje před Bauerem.
    15:19 Jan ŠEBESTA - 1:3

15:19
    A už je to o dvě branky! Tokoš sice nezvládl tečovat nahození, ale v rohu se dokázal uvolnit, posunul na Delonga, který poté přihrával na nabíhajícího JANA ŠEBESTU. Ten byl před Bauerem ve skvělé pozici a zblízka upravil na 1:3. Asistence: Adam Delong.

14:40
    Novotný vystihl rozehrávku Vítkovic a sám se vydal do protiútoku. S míčkem ovšem skončil za brankou.

14:16
    Na druhé straně unikl Bräuer, a jeho tvrdou ránu vyrazil Bauer svou maskou.

13:44
    Hned dva hráči stáli před Součkem, ten se zvládl natáhnout a rukou udržet míček před brankovou čárou. Bína byl ale se svou dorážkou opravdu blízko...

13:09
    Josefa Rýpara, autora druhé branky Vítkovic, nyní vyvolává kotel ostravských fanoušků, ten jim kyne holí.

12:48
    Nyní je tak zase na mladoboleslavských, aby na nepříznivý stav zareagovali. Snaží se o postupný útok.
    12:14 Josef RÝPAR - 1:2

12:14
    Přesilovka je bleskově využitá a Vítkovice opět vedou. Blesková kombinace na jeden dotek vyvrcholila u JOSEFA RÝPARA, na jehož rychlou střelu z první nedokázal přemisťující se Bauer dosáhnout. Asistence: Lukáš Hájek.

11:54
    Je tu první přesilovka, zahrají si ji Vítkovice. Dvě minuty za hrubost dostal Jakub Gruber.

11:20
    Josef Pluhař tak dlouho míchal míček u levého manitnelu, až o něj přišel. Vítkovice jdou do protiútoku.

10:48
    Vítkovičtí se ihned vrhli do útoku a zakončení. Dva bekhendové pokusy se ale k Bauerovi nedostaly.
    10:15 Jan NATOV - 1:1

10:15
    Je srovnáno. Souček si sice zvládl poradit se střelou z dálky, míček ale pouze vyrazil před sebe, kde stál JAN NATOV a ten se trefil pod břevno – 1:1. Asistence: Petr Krzyžanek.

10:11
    Probíhá komerční přestávka.

10:11
    Gálova hůl vylétla při jeho obranné snaze do vzduchu, vzápětí se přerušovalo pro porušení pravidel ze strany Vítkovic.

09:23
    Z otočky to zkusil Tomašík, ale ani on úspěch neslavil. Souček byl na svém místě.

08:53
    Z dálky pálil Delong, branku Mladé Boleslavi o notný kus přestřelil.

08:26
    Střela Martina Tokoše z úhlu byla spíše zkouškou, Bauerovu branku vůbec netrefil.

08:12
    Souček opět na jedničku, nyní u své pravé tyče pokryl svižnou střelu.

07:46
    Novák měl trochu problémy se zpracováním, ztrátě míčku ale na poslední chvíli zvládl zabránit.

07:12
    Na druhé straně se pokoušel uvolnit Firda, proti přesile ale neměl mnoho šancí.

06:37
    Jelínek parádním pasem našel volného Natova, ten ihned pálil z levého křídla. Souček jeho pokus zvládl pokrýt a brankovišti.

06:11
    Začalo se hrát ve svižném tempu, u míčku jsou boleslavští.

05:40
    Pluhař chvíli míchal s míčkem za brankou, vyběhnutí před Součka už ale úspěch nepřineslo.

04:56
    Rychlá akce Vítkovic končila u Gála, toho ale neposedný míček neposlechl a před střelou z dobré pozice mu odskočil od hole.

04:23
    První ostřejší zákrok má za sebou i gólman Vítkovic, Lukáš Souček okamžitě rozehrál.

04:05
    Bauer nyní vyrazil nepříjemnou střelu z dálky.

03:50
    A Vítkovice jsou opět u míčku.
    03:17 Martin TOKOŠ - 0:1

03:17
    Vítkovičtí jdou do rychlého vedení. Akce byla tažena levou stranou, v rohu byl chvíli volný Sladký, který přihrál před brankoviště a tam se o zbytek postaral MARTIN TOKOŠ. Jeho střela z první se zastavila až v síti. Asistence: Tomáš Sladký.

03:02
    Faul na Tokoše, vítkovičtí rozehrávají z pravého rohu.

02:30
    Bauer má míček ve svých rukou a pomaličku se rozhlíží, komu by rozehrál.

02:10
    První vážnější akci si připsal Tomašík, ke střele se ale nakonec nedostal.

01:50
    Obrana Mladé Boleslav funguje ve třech blocích, hráči Vítkovic se nemohou dostat na dostřel.

01:00
    První minuta nám přinesla opatrný florbal, hráči vyčkávají.

00:25
    U míčku jsou už ale vítkovičtí a trpělivě budují vlastní akci.

00:01
    Úvodní buly vyhrál Curney a Mladá Boleslav může jít do prvního útoku.

00:01

Technology Florbal MB: Bauer (Rytych) – Řehoř, Jelínek, Kološ, Krzyžanek, Novák, Zakonov – Tomáš Chroust, Curney, Natov – Novotný (C), Tomašík, Tadeáš Chroust – Bína, Pluhař, Gruber – Krajcigr, Rožnovják.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Rýpar, Nehera, Hubálek, Jan Šebesta, Jankulár, Jastřembský – Sladký (C), Delong, Tokoš – Hájek, Řezanina, Firda – Gál, Bräuer, Hrubý – Vilím, Děček, Besta.

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula.

Za sebou už máme i hymnu České republiky a zápas může začít!

A hned poté i florbalisté 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Začátek utkání se blíží, na palubovku právě vybíhají hráči Technology Florbal MB.

A nyní už hráči Vítkovic. Ti jsou publikem samozřejmě vítáni o mnoho vřeleji.

Aréna potemněla, probíhá představování hráčů. Jako první jsou na řadě ti z Mladé Boleslavi, která je v utkání brána jako domácí tým.

Ženské Superfinále je za námi a k radosti slušně zaplněné Ostravar arény se z titulu radovaly hráčky 1. SC TEMPISH Vítkovice. Program ale chvátá dál, na palubovce se již rozcvičují aktéři mužského finále.

Jeden den! Jedno místo! Dva vítězové! To je Superfinále florbalu!

Zápas v ostravské Ostravar aréně začne v 17 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Dnes budeme sledovat svátek florbalu, vyvrcholení nejvyšší soutěže. Superfinále se přestěhovalo z pražské O2 Areny do Ostravy, což může být výhodou pro vítkovické florbalisty, kteří se touží vrátit na trůn. Vždyť poslední titul Vítkovice vybojovaly v sezóně 2013/2014 a čekání je už pro ně moc dlouhé. Proti se ale postaví florbalisté z Mladé Boleslavi, ti čekají na svůj první titul a po dvou neúspěšných finále hodlají svou snahu dotáhnout až do zdárného konce.

Rozhodčí

Zápas budou řídit pánové Libor Gavlas a Lukáš Mikula.

20.01.2018 Technology Florbal MB – 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:10

Dobré odpoledne u florbalu. Vrchol české sezony je zde, budeme společně sledovat Superfinále mužů, které obstarají Technology Florbal MB a 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 11. Natov (Krzyžanek), 19. Jelínek (Curney), 22. Kološ (Tomašík), 53. Tomašík (Kološ), 59. Curney, 69. Tomašík (Novotný) – 4. Tokoš (Sladký), 13. Rýpar (Hájek), 16. Jan Šebesta (Delong), 59. Tokoš (Jan Šebesta), 60. Tokoš

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Řehoř, Jelínek, Kološ, Krzyžanek, Novák, Zakonov – Tomáš Chroust, Curney, Natov – Novotný (C), Tomašík, Tadeáš Chroust – Bína, Pluhař, Gruber – Krajcigr, Rožnovják.

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula

Diváci: 8 191