MFK Zvolen – KFC Komárno 1:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Nové Mesto n/V 1:2 (kon.) | L. Mikuláš – Šamorín 1:0 (kon.)
Bardejov – Žilina B 3:1 (kon.) | Poprad – Trebišov 0:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:0 (0:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Sobota 21.04.2018, 17:00 • Štadión Okoličné • MONACObet liga • 25. kolo

Liptovský Mikuláš zaznamenal dôležité tri body do boja o záchranu. O jediný gól stretnutia sa postaral Dragan Andrić. (19:21:44)

Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 0:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 6:8.

90+1

90
    Nadstavovať sa nebude ani minúta, Peter Vlčej ale nejaké sekundy naviac predsa len nechá odohrať.

89
    Liptovský Mikuláš sa s rozohrávou nikam neponáhľal, Hajdúch po zlej prihrávke s rozohrávkou od brány neváha.

88
    Rohový kop pre Tatran, tri body sú blízko.

86
    Centrovaná lopta adresáta nenašla, domáca obrana pozorná.

85
    Šanca na brejk, domáce mužstvo sa s ňou ideálne nevysporiadalo.

85
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Čery, prichádza Šimún.

84
    Domáci futbalisti kontrolujú priebeh duelu, v uplynulých minútach boli jasne lepší.

83
    Málo striel od Šamorína. V čase, kedy by sa hostia mali snažiť o záverečný tlak vidíme nepresnú koncovku spoza veľkého vápna.

81
    Akcia hostí už pokračovať nebude, dôvodom je útočný faul na pravom krídle.

80
    Výborná myšlienka od domáceho hráča, škoda len, že to všetko zhaslo na finálnej fáze.

79
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Kotora, prichádza Papaj.

79
    Futbalista domáceho tímu teraz poťahal protihráča za dres, hostia budú zahrávať voľný kop.

78
    Po jednom zo súbojov sa píska faul. Hostia iba nechápavo krútia hlavami a nechápu, prečo sa toto pískalo.

77
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Sabler, prichádza Souza Santos.

76
    Žltú kartu dostáva Šmehyl (FC ŠTK 1914 Šamorín).

75
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Pomerne neskorý presný zásah domácich v podaní DRAGANA ANDRIĆA, hostia musia zapnúť naplno, inak odídu domov naprázdno!