Industria – PSG HB 28:34 (kon.)
Industria Kielce
28:34 (10:22)
Paris Saint-Germain HB
Sobota 21.04.2018, 18:30 • M.O.S.I.R. Hall, Kielce, Polsko • Liga mistrů • Čtvrtfinále

Pohledem na údaj o počtu diváků a statistiky se s vámi dnes loučím. Přeji vám příjemný zbytek víkendu a u nejlepší házenkářské soutěže planety třeba někdy příště napočtenou! (20:23:43)

Dnešní utkání sledovalo 4200 diváků, v Kielcích tak bylo vyprodáno!

PGE Vive Kielce – Paris Saint-Germain HB 28:34 (10:22)
    Nejvíce branek: Dujshebaev 7, Jurecki 4, Bombac 3 – Hansen 5, Karabatić 5, Gensheimer 4. Rozhodčí: Pavicević, Raznatović (oba MNE). Sedmimetrové hody: 2/2 – 0. Vyloučení: 3:4. ČK: Kus (KIE). Diváci: 4200.

Nikola Karabatić (PSG): Jsme neskutečně rádi za tuto výhru. V první polovině se nám povedlo všechno, zachytal gólman, dařilo se v obraně a my domácí zaskočili aktivní hrou, což asi nečekali. Jenže ve druhé půli jsme si mysleli, že to půjde samo a domácí toho využili, my se naštěstí dokázali vrátit do zápasu a vyhrát o sedm branek. Nic není ale rozhodnuto, Kielce ukázaly dnes ohromnou sílu a výhra nic neznamená.

Vážení čtenáři, skončilo nám první čtvrtfinále mezi PGE Vive Kielce a Paris Saint-Germain HB. Utkání nabídlo krásnou házenou, mohutně podpořenou atmosférou na domácím stadionu. O utkání rozhodla tristní první polovina ze strany domácích, kterou prohráli 10:22. Ve druhé půli se zvedli a snížili na sedm branek rozdílu. To ale bylo maximum, co se domácím povedlo, PSG nakonec bere výhru 34:28.

Konec zápasu. (28:34)

60
    Mamićův pokus kryje Corrales a ukončuje tak utkání! (28:34)

60
    Nikola Karabatić fauloval Dujshebaeva a ještě budou domácí mít závěrečnou devítku! (28:34)

60
    Hansen třináct sekund před koncem trefil přesně vingl, ale gól neplatí! (28:34)

60
    Hosté hrají poslední minutu na útočné polovině a šetří čas. (28:34)
    59. Blaž Janc (KIE) - 28:34
    59
    Janc to vzal lehce z nouze na sebe, když byl obsazen třemi hráči, ale povedlo se zakončit přesně a je to o šest branek rozdílu. (28:34)

59
    Hansen nikam nespěchá, úkolem hostí je nyní pozdržet co nejvíce hru. Také jsou Francouzi v pasivitě. (27:34)
    58
    Ještě to domácí nevzdávají. Jachlewski pumpuje diváky, aby dodali závěrečnou podporu hráčům na ploše. (27:34)
    57
    Jenže Abalo vrací hostům o jeden gól více a vytratila se důrazná hra domácích z první poloviny poločasu. (26:34)