Líšeň – Hodonín 3:0 (kon.) | Rýmařov – Uh. Brod 0:1 (kon.) | Prostějov – Vyškov 2:1 (kon.)
Hlučín – Hulín 4:2 (kon.) | Kroměříž – Petřkovice 2:2 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
2:2 (0:2)
FC Odra Petřkovice
Sobota 21.04.2018, 19:00 • Městský stadion - Moravská Slavia Kroměříž • Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, děkuji za pozornost a zase někdy příště na počtenou.
    Kryštof Škodák (20:58:31)

Je dobojováno! Po Nepovedeném prvním poločase se domácí zvedli a v posledních minutách utkání byli dokonce blízko vítězství. Pokud se podíváme jen na výsledek, tak by dnes měli být veselejší hosté, kteří byli outsiderem utkání. Za domácí se ve druhém poločase trefil v 63. minutě Marian Kovář a v 82. dal výsledku definitivní podobu Daniel Stratil.

90+2

90+2
    V další stoprocentní šanci byli domácí, ale ani tato akce neskončila brankou. Dnešní utkání již skončí remízou 2:2.

90+1
    Domácí nyní měli asi 3 obrovské šance, ze kterých ovšem nepadl gól. Z velkého závaru před brankou se s velkou porcí štěstí hosté dokázali dostat.

90+1
    Radim Wozniak (FC Odra Petřkovice) obdržel žlutou kartu za svůj počin proti pravidlům.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Za vzájemně ostrý souboj obdrželi žlutou kartu Pavel Hloch (SK HS Kroměříž) a Martin Honiš (FC Odra Petřkovice).

89
    Hráč, který zahrával standardní situaci míč jen lehce nadzvedl, a tak trfil prvního bránícího hráče.

88
    Standardka pro domácí z poměrně dobré pozice!

87
    Radim Baranek (FC Odra Petřkovice) obdržel žlutou kartu pravděpodobně za protesty směrem k rozhodčímu.

85
    Domácí se stále snaží o vstřelení branky a nyní již o zisk všech tří bodů. Padne ještě nějaká branka?

84
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Jeleček, přichází Berčík.

82
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Kroměřížský stadion šílí! nějakých cca 10 minut před koncem domácí dokázali vyrovnat, když se v chumlu mnoha hráčů dokázal nejlépe zorientovat DANIEL STRATIL, který zasunul míč do poloodkryté branky – 2:2.

81
    Mario Latocha se jako čerstvý hráč na hřišti snažil prodrat do pokutového území, kde byl ale o míč obrán.

80
    Hostující hráči samozřejmě s rozehrávkou zrovna moc nespěchají. Rozhodčí ale vypadá, že mu to moc nevadí.

78
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Švancer, přichází Latocha.

77
    Kofroň nyní podržel svůj tým, když vychytal útočníka Petřkovic a poté ještě nohou dokázal rozehrát.

76
    Vysoký a důrazný pres nyní předvedl Erik Sedláček, hájící barvy Slavie.

Kryštof Škodák

Branky: 63. Kovář, 82. Stratil – 15. Švancer, 23. Baranek

Karty:   28. Jeleček (KRO), 45+1. Kovář (KRO), 53. Blanař (KRO), 90. Hloch (KRO) – 17. Holiš (PEK), 87. Baranek (PEK), 90. Honiš (PEK), 90+1. Wozniak (PEK)

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Kofroň – Šmerda (60. Sedláček), Hloch, Matoušek "C", Jeleček (84. Berčík), Cupák, Blanař, Motal, Krhut, Neubert (60. Stratil), Kovář. Trenér: Jaroslav Baďura.
    Náhradníci: Trochta – Vyhlíd, Stratil, Berčík, Sedláček.

FC Odra Petřkovice: Chvěja – Švancer (78. Latocha), Wozniak, Rubý, Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček (67. Smékal), Lokša, Staněk "C", Honiš. Trenér: Ondřej Smetana.
    Náhradníci: Godula – Václavík, Polášek, Smékal, Latocha, Regec, Szotkowski.

Rozhodčí: Popelák Luboš – Černý Dalibor, Zaplatilová Jana. Delegát FAČR: Bábiček Josef