Zlínsko – Mohelnice 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
3:2 (1:2)
FK Mohelnice
Neděle 22.04.2018, 10:15 • Trávníky • Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou. (12:03:08)

Je konec dramatické bitvy! První půli velmi dobře zvládla Mohelnice, která po zásluze vedla 2:1. Ve druhém poločase ale značně zabrali hráči Otrokovic a vytvořili si množství šancí, ovšem dlouho se nemohli prosadit. Jurča s Malý ale nakonec brankami v posledních deseti minutách otočili stav utkání a vybojovali tři body pro Viktorku.

90

90
    Domácí se už dožadují konce, neboť rozhodčí nic nenastavil.

89
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Navrátil, přichází Smrček.
    88. Michal MALÝ - 3:2

88
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Obrat dokonán! Otrokovice po velkém tlaku nakonec přidávají vedoucí branku, centr MICHALA MALÉHO do vápna si totiž rukou srazil za svá záda hostující brankář. 3:2!

87
    Hosté se pokusili o náznak šance, to ale bylo z jejich strany vše.

86
    Žlutou kartu dostává Jurča (FC Viktoria Otrokovice).

Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

85
    Tentokrát zase v šanci Fiala, Vavruša drží svůj tým.

84
    Jurča v další šanci, jeho tvrdou střelu vyrazil Vavruša jen před sebe, Bojdovi ale chyběl k dorážce do prázdné branky krok.

83
    Viktorka posilněna gólem si jde pro tři body, na branku Mohelnice se valí akce za akcí.
    81. Radim JURČA - 2:2

81
    Domácí se přeci jenom vyrovnání dočkali! Velkou zásluhu má na tom Byrtus, který parádním pasem našel na pravé straně volného RADIMA JURČU, jenž z úhlu propálil Vavrušu. 2:2!

79
    Po ní ale končí balón je u Semanka.

78
    Vokounův centr do vápna zblokoval domácí obránce, následně si ale už Viktorka pomohla faulem. Standardní situace pro hosty.

77
    Útočný faul zastavil další snažení Viktorky...

75
    Svoboda mohl navýšit vedení hostí, když běžel sám na branku, nepochopitelně ale svou akci zasekl a přišel o balón.

73
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Vašulka, přichází Fiala.

71
    Domácí fanklub si hlasitě přeje gól, zatím ale jejich přání není vyslyšeno. Další nákop do útoku končí v zámezí.

68
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Nzembi, přichází Kiška.

67
    Po rychlém protiútoku hostů pálil Kutal jen těsně nad branku Semanka.

65
    Za Mohelnici mohl zahrozit Hlavsa, ve vápně mu ale míč při pokusu o střelu uskočil.

63
    Čtvrtá nebo pátá gólová šance domácích ve druhé půli také nekončí vyrovnáním! Nzembi byl zcela sám před Vavrušou, ale svou ránou minul bránu.

61
    Chwaszcz hlavičkoval na zadní tyči, ale minul zařízení. Mohelnice se může jen bránit...

59
    Byrtus v další dobré příležitosti, jen kousek scházel k tomu, aby jeho pokus zpoza vápna skončil v síti.

57
    Po delší době se teď drží u míče i hosté, gólman Vavruša si tak může chvíli oddechnout.

55
    Domácí nadále vytváří jednu akci za druhou, dle pokynů trenéra mají ale častěji střílet.

53
    Z malého vápna měl na noze gól Bojda, ale trestuhodně minul bránu! Domácí mají obrovský tlak, vyrovnání však ne a ne přijít.

52
    Další roh pro Viktorku...

50
    Obrovská příležitost Otrokovic! Byrtus běžel sám na branku Vavruši, toho už dokonce překonal, ovšem jeho střela skončila na tyči.

48
    Domácí začali druhou půli velmi aktivně, na zadní tyči zakončoval Zábojník, ale bude se kopat jen roh.

46
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Yimuran, přichází Kutal.

46

45

42
    Domácí ve 42. minutě reagovali na nelichotivý výsledek a střídají:
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Škubník, přichází Byrtus.

39
    Žlutou kartu dostává Hlavsa (FK Mohelnice). Ten v přerušené hře zakopl míč, což neopomněl svou žlutou kartou hlavní rozhodčí.

37
    Nzembi kopal rohový kop, ovšem pouze na prvního hráče soupeře.

34
    Sledujeme hluchou pasáž hry, domácí se snaží pomocí nákopů dostat do šance, Vavruša ale centry kryje.

31
    Útočný faul odpískaný Mohelnici. Ta dnes hraje velmi dobře.

29
    Domácí obrana nyní celkem chybuje, teď byl v další šanci Navrátil, z puntíku pro penaltu ale vysoce přestřelil branku.

27
    Už to vypadalo, že domácí útočník půjde sám na branku, zastavil jej ale praporek pomezního.

25
    To byla rána! Dzembi z vápna vypálil velmi tvrdě, bude z toho ale pouze další roh.

24
    Domácí budou zahrávat první rohový kop v dnešním duelu.
    22. Petr NAVRÁTIL - 1:2

22
    Mohelnice právě vstřelila branku!
    Hosté si berou své vedení zpět! Po skvělé kombinaci na malém vápně si vyměnil míč Jakub Malý s PETREM NAVRÁTILEM, který střelou na vzdálenější tyč uspěl. 1:2!

19
    Domácí jsou rázem na koni, tentokrát táhl akci Jurča, ale nedokázal odcentrovat.
    17. Daniel BOJDA - 1:1

17
    Je vyrovnáno! Na centr do vápna si naskočil nejvýše DANIEL BOJDA, který neměl problém zblízka rozvlnit síť. 1:1!

15
    Na druhé straně je zase odpískaný ofsajd.

13
    Další snažení domácích zastavil útočný faul.

11
    Z oné standardky ale nijaká velká šance nebyla, spíše naopak, moc nechybělo a Mohelnice mohla jít do brejku.

10
    Žlutou kartu dostává Vavruša (FK Mohelnice).

10
    Hostující gólman Vavruša si nyní udělal výlet velmi daleko od své branky, a když už šlo do tuhého, nezbylo mu nic jiného, než mimo vápno zahrát rukou. Za to inkasuje žlutou kartu a domácí budou zahrávat standardní situaci.

7
    Za hosty pálil z hranice vápna nebezpečně Malý, jeho pokus k tyči ale Semanko vytěsnil.

5
    Domácí mají na úvod problém dostat se do útoku, hostující celek má zatím značně navrch.
    3. Jakub MALÝ - 0:1

3
    Hosté jdou hned v úvodu do vedení! JAKUB MALÝ dostal míč za obranu a tváří v tvář prostřelil brankáře Semanka. 0:1!

1
    Do první akce se dostala Viktorka, bude z toho ale jen odkop od brány.

1

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Škubník, Pěnička, Jasenský, Chwaszcz, Bojda, Vašulka, Nzembi, Jurča
    Náhradníci: Fiala, Behan, Bahounek, Kiška, Bartus, Jelínek

FK Mohelnice: Vavruša – Hlavsa, Kuba, Malý, Sedlo, Navrátil, Fišara, Svoboda, Vokoun, Yimuran, Knýř
    Náhradníci: Doležal – Zhang, Čank, Smrček, Cheng, Kutal

Rozhodčí: Zaoral – Křepský, Ogrodník.

Dobré ráno z Otrokovic,

vítám vás u utkání mezi čtrnáctým domácím celkem a posledním týmem z Mohelnice. Ta je zatím odsouzena k sestupu, po devatenácti zápasech má na kontě pouhých deset bodů a na jaře ještě nebodovala.

Otrokovice mají bodů dvacet, a ačkoli jsou na první nesestupové pozici, náskok na patnáctou HFK Olomouc mají devět bodů, sami totiž dosud vybojovali bodů dvacet. Viktorka na jaře vybojovala pět bodů ze čtyř duelů, přičemž naposledy vyhrála 3:0 v Uherském Brodě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.