Zlínsko – Mohelnice 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
4:1 (2:1)
TJ Valašské Meziříčí
Neděle 22.04.2018, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:06:40)

Je konec. Velké Meziříčí nakonec potvrdilo roli favorita a vyhrálo vysoko 4:1. Už v 7. minutě to ale byli hosté kdo se dostal do vedení po brance Furmánka. V 19. minutě ovšem srovnal Dolejš a ve 31. minutě poslal domácí do vedení Demeter. Ve druhém poločase si v 76. minutě připsal druhou branku Demeter a o minutu později zvýšil náskok na tři branky Simr. Velké Meziříčí je tak na druhém místě a na první Prostějov ztrácí jen dva body. Valašské Meziříčí je dál na sedmém místě.

90

90
    Domácí drží míč a hrají v naprostém klidu.

88
    Nyní hosté získali rohový kop, po kterém se dostal do zakončení Lukáš Vychodil, ale Kruba předvedl velmi dobrý zákrok.

87
    Střela domácího hráče z voleje šla pouze vedle brány Michuta.

86
    Robin Demeter zkusil technickou střelu, ale minul bránu o pořádný kus.

85
    Pavel Simr skvěle prostrčil míč na Petra Dolejše, který ale v dobré šanci přestřelil.

84
    Nyní přišel další faul z hostující strany, ale následně se domácí do zakončení nedostali.

82
    Opět to byl Pavel Simr, který se dostal do zakončení, ale tentokrát přestřelil.

81
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Komínek, přichází Vlk.

80
    Domácí hrají naprosto uvolněně a nyní zkusili střelu z dálky, která ale šla nad bránu Michuta.

78
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází George, přichází Bartozel.

78
    Nyní se hosté dopustili faulu a u míče tak budou opět domácí.
    77. SIMR - 4:1

77
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Dnes už je pravděpodobně rozhodnuto! Čtvrtou branku Velkého Meziříčí dává PAVEL SIMR, který si počkal na přihrávku před bránu a následně zakončil do prázdné svatyně.
    76. DEMETER - 3:1

76
    Domácí se dostali do přečíslení 4 na 1, kde následně přišla přihrávka před bránu a tam přesně zakončil ROBIN DEMETER.