Tondela – Aves 3:0 (kon.) | Chaves – Portimonense 2:1 (kon.) | Moreirense – Rio Ave 2:1 (kon.)
Sporting – Boavista 1:0 (kon.)
Moreirense FC
2:1 (1:1)
Rio Ave FC
Neděle 22.04.2018, 19:00 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga • 31. kolo

V tomto velmi vyrovnaném zápase dokázal vyhrát domácí celek, který vyprodukoval o jednu střelu na branku více než jeho soupeř. Rio Ave mělo sice častěji míč pod kontrolou, ale na více než jeden gól to nestačilo. (20:57:48)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:14. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 20:12.

90+5

90+4
    Rána jednoho z hostujících hráčů končí vysoko nad brankou.

90+4
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Ronaldo Peña, přichází Ousmane Dramé.

90+3
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Rafael Costa, přichází Koffi Kouao.

90+3
    Žlutou kartu dostává Bruno Ramires (Moreirense FC).

90+2
    Mnoho šancí k vidění momentálně není, zápas se spíše v poklidu dohrává.

90+1
    Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na hrací ploše.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Rozehrávají hosté od své branky.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, pravděpodobně se několik minut ještě nastaví.

88
    Žlutou kartu dostává Rafael Costa (Moreirense FC).

87
    Volný kop pro hosty. Nuno Santos centroval, ale jeho pokus měl mnoho přívlastků, prudký, zatočený, jen ne přesný.

86
    Zdá se, že je v pořádku, a tak pokračuje ve hře. Vinou jeho ošetření se bude pravděpodobně nastavovat delší čas.

84
    Jhonatan má problémy s kolenem a není jasné, zda zápas dochytá.

83
    Cássio pomáhá svým spoluhráčům s rozehrávkou, rychlým a dlouhým výkopem dostal hru na útočnou polovinu.

82
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Mnoho velkých šancí k vidění není. Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu. Hráči Moreirense stále vedou o jednu branku.