Spal – AS Řím 0:3 (kon.) | Sassuolo – Fiorentina 1:0 (kon.) | AC Milán – Benevento 0:1 (kon.)
AC Milán
0:1 (0:1)
Benevento Calcio
Sobota 21.04.2018, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 34. kolo

Máme tu konec zápasu! V něm si výhru vybojovalo překvapivě Benevento, které vyhrálo na slavném San Siru 1:0 gólem Iemmella. V druhém poločase domácí tlačili svého soupeře, neproměnili své šance a na konci zápasu už se na nic nezmohli. Ode mě je to pro tuto chvíli vše a těším se opět někdy, nashledanou! (22:54:31)

90+7

90+6
    Poslední minuta nastavení! Míč se momentálně nachází u velkého vápna AC Milán a vše nasvědčuje tomu, že si hosté odvezou senzační výhru!

90+5
    Hráči Beneventa se snaží hru co nejvíce kouskovat, teď můžeme být svědky dalšího pošťuchování mezi hráči.
    90+4. Pošťuchování mezi hráči

90+4
    Na hřišti vzplály emoce, Kessié a Parigini se do sebe zaklesli a trvalo to velice dlouho než je od sebe hráči dostali.

90+2
    Tentokrát se Bonucci k centru se štěstím dostal. Nedokázal si ho ale zpracovat a poté fauloval Pugiioniho, když nohu vystřelil až nebezpečně vysoko.

90+2
    Rodriguéz centroval z levé strany, centr našel pouze hlavu Sagny.

90+1
    Minuta z nastavení uběhla a domácí stále oblehají branku Beneventa, bez valného úspěchu.

90
    Sudí nastavuje 6 minut nad rámec hrací doby!

88
    Locatelli měl před sebou prostor a vypálil tvrdou ránu z dálky, ta ale trefila pouze hlavu Toscy. Je nutné uznat, že hráči Beneventa jsou skutečně obětaví a tři body moc a moc chcou.

87
    Locatelli teď chyboval při rozehrávce a dal Beneventu prostor našetřit dalších pár sekund.

86
    Domácí se stále nemohou prosadit, do vápna Beneventa sice lítá jeden centr za druhým, všechny ale sbírají obránci hostů.

84
    A opět Bonucci, tentokrát centroval z levé strany na Cutroneho, ten se k hlavičce sice dostal, ale neměla potřebnou razanci.

83
    Bonucci už bere věc do svých rukou, zálohou Beneventa projel jako nůž máslem a vypálil, střela šla těsně vedle.

82
    Zatím to na žádný velký tlak nevypadá, naopak obrana AC je otevřená, tentokrát musel za záchranou brzdu zatáhnout Locatelli, jinak by hráči Beneventa šli dva na jednoho.
    80. Červená karta po 2. žluté

80
    Diabaté fauloval ve výskoku Bonucciho a rozhodčí mu ukazuje druhou žlutou kartu, Benevento tak bude dohrávat v deseti!

79
    Kessié poslal dobrý centr na Cutroneho, ten si ale nepohlídal ofsajdové postavení a hra se obrací na druhou stranu.

78
    Do konce řádné hrací doby zbývá přibližně 12 minut, domácí v druhé půli neproměnili obrovské příležitosti a čas se jim neúprosně krátí, uvidíme zda se jim podaří sníži, či obrátit skóre. Zatím to tak vypadá, že co nejvíce zjednoduší hru a uchýlí se na nákopy na své útočníky.

76
    Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Nicolas Viola, přichází Vittorio Parigini.

75
    Žlutou kartu dostává Cheick Diabaté (Benevento Calcio).
    74. Obrovské šance Cutroneho a Bonaventury

74
    Obrovský závar před bránou Beneventa, tentokrát visel gól už opravdu ve vzduchu! Opět se ale vyrovnání neurodilo. Nejdříve si na krásný centr naskočil Cutrone, golmana ale nepřekonal, poté pálil Bonaventura, jistému gólu zabránil Tosca, který vykopl míč, který směřoval do brány. Pak se hosté s vypětím všech sil ubránili.

72
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Lucas Biglia, přichází Manuel Locatelli.

71
    Opět Bonaventurova klička na střed a poté střela a opět pouze doprostřed brány.

70
    Suso je nyní nejaktivnějším hráčem Rosoneri, tentokrát si narazil s Kessiém, poté přihrál Calabriovi, jeho centr ale nenašel adresáta.

68
    Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Enrico Brignola, přichází Lorenzo Venuti.

66
    Calabria dobrým centrem našel Cutroneho, tomu se pod nohy vložil ale na poslední chvíli Sandro a zaženhnal nebezpečí.

65
    Bonaventura si navedl míč na střed, překonal Djimsitiho a vypálil, střela šla ale opět doprostřed brány.

64
    Kalinič byl hned u míče, když zklepával míč Susovi, ten míč převzal poté byl ale zezadu atakován Toscou.

62
    Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Pietro Iemmello, přichází Cheick Diabaté.

61
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází André Silva, přichází Nikola Kalinić.
    60. Kessiého břevno

60
    Tak to byla obrovská šance a smůla v podání domácích! Kessie si navedl míč na střed a vypálil, střelu ještě přizvedl obránce Beneventa a střela končí na břevně Puggioniho brány!

59
    Žlutou kartu dostává Bacary Sagna (Benevento Calcio).

58
    Domácím se krátí čas a stále nemůžou přijít s nějakým nápadem, s kterým by prorazili obranu Beneventa.

56
    Suso teď pěkným centrem vyslal do úniku Cutroneho, tomu se ale povedlo míč trefit špičkou kopačky, tudíž si ho předkopl a míče se zmocnil hostující brankáře.

55
    Ten se v zápětí pokoušel centrem najít své útočníky, našel pouze ale rukavice Puggioniho.

54
    Na druhé straně se snažili zahrozit hosté, jejich snaha skončila ale ještě v zárodku, Iemmello nedokázal projít přes Rodriguéze.

53
    Během 20 sekund jsme byli svědky dvou ofsajdů, nejprve se v něm nacházel Cutrone, poté i jeho spoluhráč z útoku Silva.

52
    Puggioni je už na nohách a hra může pokračovat.

51
    Bonucci vyslal pěknou přihrávku Cutronemu, ten se ale v době přihrávky nacházel v ofsajdu a poté ještě fauloval brankaře Puggioniho, který se svíjí v bolestech.

49
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Suso.

48
    Cataldi po rozehrání zkusil střelu z dálky ta ale ale ani náznakem neměla gólové parametry.

47
    Iemmello dobře udržel na svých zádech Bigliu a vykoledoval si tak faul.

46
    Druhý poločas začal a ani jeden z trenéru se zatím nerozhodl střídat.

46

V prvním poločase byli lepším týmem domácí, hosté ale udeřili z ojedinělé akce, když Viola vyslal do úniku Iemmella, ten se nemýlil a jeho zásluhou vede Benevento v poločase nad AC Milán 1:0! Druhý poločas začne přibližně v 21:50.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45
    Nic dalšího se v první půli již neodehrálo, rozhodčí se rozhodl nenastavovat ani minutu a ukončuje poločas přesně po uplynutí 45 minut.

44
    A další rána z dálka, tentokrát v podání Bonaventury, opět ale postrádala razanci a také směr, Puggioni schovává do koše.

43
    Domácí přidali na aktivitě, Bonaventura tekntokrát centroval z levé strany na Silvu, míč našel ale pouze hlavu obránce Beneventa Djimsitiho.

42
    Tentokrát z dálky napřáhl Biglia, střela ale šla pouze doprostřed brány, tudíž s ní Puggioni neměl žádný problém.

40
    Silva dostal moc pěkný míč od Calabrii do běhu, pak ale nedokázal dostal míč do vápna přes Toscu, který skluzem odvrací míč na rohový kop.

38
    Cutrone obdržel dobrý míč od Bonaventury, míč si zpracoval na prsa a poté vystřelil, střela se mu ale nepovedla a končí 3 metry nad bránou.

37
    Cutrone přihrál do běhu Silvovi, ten ale z levé strany ani nevystřelil, míč se mi zapletl mezi nohy a poté ho o něj obral Tosca.

35
    Cutrone zkoušel propasírovat centr z levé strany přes Sagnu, to se mu ale nepovedlo a míč končí v zámezí, Patrick se sice diví, že se nepíská rohový kop, ale opakovaný záběr ukazuje, že rozhodčí udělal správné rozhodnutí.

34
    Cutrone zkoušel střelu z přibližně 25 metrů, jeho střela ale ohrozila maximálně diváky v 25. řadě na San Siru.

32
    Domácí kombinují kolem vápna Beneventa, bohužel pro ně bez valného úspěchu, můžeme teď čekat, že se Benevento ještě víc zatáhne do velmi hlubokého bloku.

30
    Tohle domácí nečekali, své šance neproměnili a Benevento udeřilo z ojedinelé situace. Domácím ale zbývá ještě dost času, aby s výsledkem něco udělali.
    29. Pietro IEMMELLO - 0:1

29
    Benevento právě vstřelilo branku!
    Hosté se ujímají branky! Violla využil velkých zmatků mezi hráči AC Milán a vyslal do samostatného úníku PIETRA IEMMELLONIHO, který přízemní ranou nedal Donnarummovi nejmenší šanci! Gól ještě musel posvětit video rozhodčí, Iemmelloni v ofsajdu ale nebyl, tudíž gól platí.

28
    Centr Calabrii našel pouze rukavice Puggioniho.

26
    Iemmello bojoval teď proti až moc velké přesile, která ho obklíčila a míč ztratil, Bonaventura poté ale nedokázal přesně přihrát na Cutroneho.

25
    Sagna nevyzrál na pravé straně na Rodrigueze, který předvedl dobrý obranný zákrok a získává tak míč pro Rosoneri.

24
    Momentálně se hra přelévá bez nějakých významných situací z jedné strany na druhou. Konkrétně teď Iemmello nezpracoval míč a ten končí v zámezí.

22
    Cutrone už je zpět a je schopen pokračovat ve hře, to je dobrá zpráva pro domácí tým.

21
    Cutrone se svíjí na zemi v bolestech a drží si hlavu, v hlavičkovém souboji dostal naloženo od obránce Beneventa.

20
    Bonaventura si seběhl do středu hřiště na přihrávku Calabrii, poté ho ale o míč odebral Djimsiti.

18
    Na centr nedosáhl Biglia a odkop od brány bude rozehrávat Puggioni.

17
    Bonaventuru u rohového praporku sundal jeden z obránců Beneventa, AC bude mít tak zajímavou příležitost.

16
    Calabria se pokoušel o centr z pravé strany, ten nenašel ale adresáta a bude se kopat od brány Beneventa.

15
    Donnarumma vystrašil teď všechny na stadionu, když ne moc dobře zpracoval zpětno přihrávku Rodriguéze, situaci musel vyřešit až skluzem těsně před brankovou čarou.

13
    Silva na půli hřiště nešetrně zfauloval Violu a rozhodčí píská nedovolený zákrok, žlutit se zatím nebude.

11
    Kessie posunul na pravou stranu na Boriniho, ten zpoza vápna napřáhl, trefil ale pouze před ním stojícího Toscu.

10
    Domácí jsou v posledních minutách pasivnějším týmem, hosté pokračují ve své kombinaci, tou se ale zatím nedostali ani k bráně soupeře.

8
    Benevento se snaží překonat obranu Milána rychlou kombinací po zemi, to se jim ale nedaří, domácí je dobře dostupují a hosté se dostali zpět až k vlastnímu brankaři.

6
    Z následného protiútoku mělo dobrou přiležitost Benevento, konrétně Brignola, ten ale nevyzrál na Zapatu.
    5. Obrovská šance Silvy

5
    Obrovská šance domácích! Z pravé strany centroval Calabria na Cutroneho, těsně před ním míč vyrazil Puggioni, André Silva ale trestuhodně promáchl!

4
    Poprve se na delší dobu dostali k míči hosté, to ale nemělo dlouhého trvání, jelikož AC svým vysokým presinkem donutilo udělat Violu chybu a míč mu bere Calabria.

3
    Calabria prostrčil míč na Cutroneho, kterého v pokutovém území povalil Djimsiti. Penalta se ale pískat nebude, rozhodčího to nechalo klidným.

2
    Domácí drží míč na svých kopačkách a kombinují ve středu hřiště, čekají na nějaké okénko v soupeřově obraně.

1
    Zápas nám začal! Úvodního výkopu se zohstili domácí, hned ale chybovali v rozehrávce, konrétně Calabria, který nepochopil záměr Bonnuciho.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Bonucci (C), C. Zapata, Ricardo Rodríguez – Borini, Kessié, Biglia, Bonaventura – Cutrone, André Silva.
    Náhradníci: An. Donnarumma, Storari – Abate, Antonelli, G. Gómez, Musacchio, Locatelli, J. Mauri, N. Kalinić, Suso, Montolivo.

Benevento Calcio: Puggioni – Sagna, Djimsiti, Tosca – Letizia, Cataldi, Sandro, Viola (C) – Brignola, Djuričić, Iemmello.
    Náhradníci: Brignoli – Rutjens, Del Pinto, Coda, Gyamfi, Venuti, Diabaté, Parigini, Billong, Volpicelli, Sanogo, Sparandeo.

Rozhodčí: Mariani – Bottegoni, Prenna – Piscopo.

Poslední vzájemný zápas

Benevento Calcio 2 – 2 AC Milán

Góly: 50. George Puscas, 90+5. Alberto Brignoli – 38. Giacomo Bonaventura, 57. Nikola Kalinić

Benevento Calcio: Alberto Brignoli, Andrea Costa, Gianluca Di Chiara (80. Bright Gyamfi), Berat Djimsiti, Gaetano Letizia, Raman Chibsah, Ledian Memushaj (80. Massimo Coda), Danilo Cataldi, Marco D'Alessandro, George Puscas, Vittorio Parigini (67. Enrico Brignola)

AC Milán: Gianluigi Donnarumma, Leonardo Bonucci, Mateo Musacchio, Ricardo Rodríguez, Alessio Romagnoli, Riccardo Montolivo (73. Lucas Biglia), Giacomo Bonaventura, Franck Kessié, Suso (87. Cristián Zapata), Nikola Kalinić, Fabio Borini (60. Ignazio Abate)

Za to Benevento je prakticky odsouzeno k sestupu, budou chtít odehrát ale konec ligy se ctí a příští rok budou určitě bojovat znovu o postup zpět.

Z posledních 5 zápasů se Beneventu podařilo porazit Veromu poměrně překvapivě vysoko 3:0 a také získali bod za remízu s Sassoulem.

V dnešním zápase poměří síly slavný AC Milán s Beneventem. Všem je jasné, že jasným favoritem v tomto utkání budou domácí, kteří nutně potřebují body, aby se udrželi na místech zajištující Evropskou ligu.

AC Milán v posledních zápasech ztratil prakticky naději na Ligu mistrů, jelikož se mu nepodařilo vyhrát v posledních 5 utkáních, ve kterých odešel rovnou ve 4 případech s remízou. Nutno podotknout, že AC hráli velmi těžká utkání s Neapoli a milánské derby s Interem, za to bod za remízu s Turínem a Sassoulem je pro takový klub málo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.