Cagliari – Bologna 0:0 (kon.) | Udinese – Crotone 1:2 (kon.) | Chievo – Inter 1:2 (kon.)
Lazio – Sampdoria 4:0 (kon.) | Atalanta BC – Turín 2:1 (kon.) | Juventus – Neapol 0:1 (kon.)
Cagliari Calcio
0:0 (0:0)
Bologna FC
Neděle 22.04.2018, 12:30Italská Serie A • 34. kolo

Ode mne je to pro tento přenos již vše. Užijte si zbytek slunečného víkendu a u dalších sportovních zápasů opět na počtenou. (14:27:37)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:2.
    Střely mimo: 7:3.
    Rohy: 7:1.
    Ofsajdy: 2:1.
    Fauly: 15:13.

Dnešní utkání Serie A mezi Cagliari a Bolognou je u konce. Vstřelené branky jsme se ani v druhé půli nedočkali a týmy se tak rozcházejí smírně po bezbrankové remíze. V prvním poločase jsme viděli několik velkých šancí, v druhém naopak skoro žádnou.