Žilina – Dunajská Streda 2:3 (kon.) | Trenčín – Slovan Bratislava 1:3 (kon.)
MŠK Žilina
2:3 (0:1)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Neděle 22.04.2018, 15:20 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • O titul

S konštatovaním, že Žilina vo výbornom zápase podľahla na domácej pôde Dunajskej Strede 2:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (17:12:01)

90+3

90+3
    V úplnom závere Dunajská Streda odoláva miernemu tlaku domáceho tímu.

90+2
    Žltú kartu dostáva Christián Herc (FC DAC Dunajská Streda).

90+1
    Domáci sa veľmi snažia, ale je to už trošku zúfalé.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Sedlák nadstavovať minimálne tri minúty.

89
    Futbalisti MŠK obliehajú šestnástku hostí, centrované lopty zo strán však obrana DAC bez väčších problém rieši.

88
    Blíži sa nám záver prvého polčasu, domáci futbalisti už musia vrhnúť všetky svoje sily do útoku.

87
    Skrumáž pred Patrikom Macejom, na trávniku končí Filip Balaj, ale pokutový z toho napokon nebude.

86
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Vakoun Issouf Bayo, prichádza Bence Mervo.

85
    Na trávniku ostáva ležať Christián Herc, ktorý musí byť ošetrený lekárom.

84
    Šance sa nám striedajú na oboch stranách, no u hostí už je vidieť obrovský úbytok fyzických síl.

83
    Marco Rossi chystá sa tretie dnešné striedanie, do hry príde Bence Mervó.

82
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Erick Davis, prichádza Souleymane Koné.

82
    Tak dej zápasu nám skvele graduje, Žilina sa snaží stoj čo stoj vyrovnať.

81
    Ten rozohral práve žilinský kapitán, lopta však napokon skryl do svojich rukavíc Patrik Macej.

81
    Ďalšia príležitosť domáceho celku, strela Michala Škvarku bola tečovaná na rohový kop.