Sereď – Bardejov 6:0 (kon.) | Poprad – KFC Komárno 1:1 (kon.) | Skalica – Spiš. N. Ves 4:0 (kon.)
FK Poprad
1:1 (0:0)
KFC Komárno
sk Úterý 24.04.2018, 17:30 • NTC Poprad • MONACObet liga • 26. kolo

Druhý polčas už aj priniesol dva góly. Do vedenia sa prekvapujúco dostali hostia, ktorí sa presadili v 68. minúte. Zdalo sa, že Popradčania prídu o ďalšie body, no Kukoľ v 82. minúte zabezpečil zisk aspoň jedného bodu, ktorý je však pre Poprad takisto neúspechom.

Ďakujeme za pozornosť. (19:18:22)

90+4

90+3
    Horváth vysunul Kukoľa, ktorý posielal loptu do šestnástky, no zablokoval ju protihráč. Z následného rohového kopu sa domáci nepresadili, Hovsepyan v pokoji odhlavičkoval loptu preč.

90+2
    Rohový kop z kopačky Kukoľa však zachytil priamo brankár Maťašovský do rúk. Následne sa faulom previnil Lukáš Horváth, ktorý je aj potrestaný žltou kartou.

90+1
    Hric presunul hru okamžite na Kukoľa, ktorý ju podržal na svojich kopačkách a následne vybojoval rohový kop.

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú tri minúty.

90
    Medak poslal loptu z autu do šestnástky, ktorú sa snažil hlavičkovať Horváth, no nepresadil sa. Komárňania pozorne bránili.

89
    Duje Medak v súboji s Pétrom Nagyom hral proti pravidlám, a tak Komárno opäť pomerne lacno získava loptu.

88
    Nákop z kopačky Špiriaka na útočnú polovicu zasiahol hlavičkou Palša a nedovolil hosťom ďalej pokračovať v akcii.

86
    Žltú kartu dostáva Šašinka (FK Poprad).

86
    Ján Malec teraz veľmi podržal svoj tím. Popradskí obrancovia akosi zabudli na Davida Hovsepyana, ktorý sa uvoľnil po ľavej strane vo vápne a vystrelil. Strela však letela presne na popradského brankára.

85
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Lukáš Duda, prichádza Dávid Krisztián.

84
    Hovsepyan posunul loptu na pravú stranu, kde však boli pripravení domáci hráči, ktorí zvýšili tempo a rozhodne ich nabudil vyrovnávajúci gól.

82
    Poprad dal gól!
    Popradčania vyrovnávajú stav stretnutia a strieľajú gól po viac ako 330 minútach! VLADIMÍR KUKOĽ si počkal na prihrávku na hranicu šestnástky a strelou k ľavej žrdi prekonal Maťašovského!

82
    Lukáš Horváth vbiehal do pokutového územia po ľavom krídle, no potom akosi spomalil a hráč Komárna si ho postrážil. Poprad ešte zahrával roh, ktorý nebol úspešný.

81
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Goran Matić, prichádza David Hovsepyan.