Frýdek-Místek – Příbram 2:1 (kon.) | Pardubice – Táborsko 3:0 (kon.) | Znojmo – Třinec 0:2 (kon.)
Vítkovice – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Sokolov – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Opava – Žižkov 3:0 (kon.)
Ústí n. L. – Vlašim 2:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Středa 25.04.2018, 18:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, loučím se z Městského stadionu v Ústí nad Labem a u dalších přenosů na shledanou. (19:53:43)

Zápas nakonec končí tříbodovým vítězstvím domácího týmu a Arma tak nadále může živit šance v boji o záchranu. Ve druhém poločase se modrobílí nemohli dlouho dostat do tempa, nakonec jim k tomu dost možná pomohla početní převaha, díky zranění Plachého. Nicméně na to se historie neptá a díky fantastickému obratu si mohou hráči v těchto chvílích užívat děkovačku s fanoušky. Vlašim toho za celý zápas oproti domácímu moc nepředvedla a dle mého názoru, jsou body rozděleny spravedlivě.

90+3

90+3
    Hosté se dopouštějí faulu a zdá se, že tohle si domácí už pohlídají.

90+2
    Vlašim to ještě zkusí a stěhuje se na útočnou polovinu.

90+1
    Novotný to udělal skvěle, když ušetřil cenné vteřinky u rohového praporku a vybojoval rohový kop. Arma teď už nikam nespěchá.

Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Dílo zkázy pro Vlašim je dokonáno a stadion bouří! OLIVER KINGUE se opřel do centru z levé strany a nechytatelně ho napálil z voleje pod horní tyč!

89
    Badocha teď drží míč na útočné polovině a to domácím nevyhovuje.

87
    Domácí opět v obrovské šanci a opět to byl muž posledních minut Saša Jakubov, kterému jeho přízemní střelu na poslední chvíli vyškrábl prsty Řehák.

86
    Během minuty tady mohl být obrat! Byl to opět Jakubov, který se dostal přes obránce a orazítkoval tyč. Z dorážky poté přestřelil branku jen těsně Procházka. Diváci už se zvedali ze sedadel.

85
    Domácí se přeci jen dostávají do hry o tři body! Po sérii odrazů zůstal na malém vápně volný ALEXANDR JAKUBOV a uklidil míč do branky.

84
    Kdepak, domácímu týmu to prostě nejde. Další akce končí opět jen nepřesným centrem,tentokrát v podání Leibla.

82
    Vypadá to, že hostující tým bude dohrávat v deseti. Petr Plachý je po jednom ze soubojů odnášen do útrob stadionu na nosítkách. Jelikož už hostující tým třikrát střídal, tak je tady přesilovka pro domácí.

81
    Rozeběhlo se posledních deset minut řádné hrací doby a domácímu týmu se stále nedaří vytvořit si plynulejší tlak.

80
    Žlutou kartu dostává Filip Novotný (FK Ústí nad Labem).

78
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Hned po rozehrání přišla rychlá akce a na konci ní byl YOUSSOUF DAO, který tak značně komplikuje domácím situaci a z tribun se začíná ozývat pískot.

77
    Vlašim vybojovala vhazování na vlastní polovině a může šetřit čas.

75
    Další rohový kop pro domácí tým. Arma se musí tlačit vstříc třem bodům, protože soupeři v boji o záchranu dnes bodovali a remíza je tedy pro Armu málo.

74
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Christian Frýdek, přichází Daniel Mareček.

74
    Žlutou kartu dostává Jan Martykán (FK Ústí nad Labem).

74
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Tomáš Ťok, přichází Jan Martykán.

72
    Míč si postavil Ťok, který zkusil centrovat, po míči se natahoval Jakubov, ale neúspěšně.

72
    Byl odpískán volný přímý kop pro domácí hráče z nějakých dvaceti metrů, tohle je dobrá šance.

71
    Novotný za tu zkusil vzít zpoza vápna a vystrašil Řeháka, který však nakonec zasahovat nemusel.

70
    Hra se nám teď hodně kouskuje a oproti pohlednému prvnímu poločasu opadla i kvalita zápasu.

70
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Adam Kučera, přichází Jan Vodháněl.

69
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Daniel Richter, přichází Michal Leibl.

68
    Kučera se krásně uvolnil u rohového praporku, zkusil po zemi nacentrovat do vápna a naštěstí pro domácí zasáhl u přední tyče přesně Kingue a odkopl míč do bezpečí.

66
    Další nepřesný nákop končí v rukavicích Josefa Řeháka. Hra je z domácí strany v těchto chvílích hodně nepřesná.

65
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Youssouf Dao.

65
    První centr byl odvrácen hned na první tyči, následná snaha o akci končí v rukavicích Řeháka.

64
    Rohový kop pro Armu.

63
    Arma měla ponechanou výhodu, mohla postupovat do rychlého brejku, ale celá akce byla nakonec přibržděna a hostující obrana se stačila zformovat. Z tribuny se začínají ozývat nespokojené výkřiky a volání po gólu.

62
    Nováček na hřišti Procházka to zkusil individuálně, ale jeho finta nebyla přesná.

61
    Vlašim dokázala zatlačit domácí tým do hloubky vlastní poloviny, nakonec vše končí nepřesným centrem z levé strany, pro který si došel Vašek.

59
    Domácí tým se snaží vrátit k aktivní hře z prvního poločasu a aktuálně opět navyšuje procenta držení míče a příliš nenechává svého soupeře hrát.

57
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Youba Drame, přichází Daniel Procházka.

56
    Nadějný centr Šnirce odvrací hostující obrana, ve snaze o forčeking se ještě jeden z domácích hráčů provinil faulem.

55
    Jakubov zkusil vypálit ze záklonu po přistrčení Drameho, avšak pokus doletěl málem až k sousednímu zimnímu stadionu.

53
    Počasí dává najevo, že je Apríl. Po průtrži mračen opět začíná vykukovat slunce.Už zde chybí jen duha a na jejím konci poklad, který by si domácí příznivci určitě nejraději přáli formou vstřelené branky.

52
    Vlašim se dostala do rychlé šance a po centru z pravé strany nejdřív zasáhla proti střele obrana, druhý pokus Christiana Frýdka dokonce orazítkoval tyč domácí branky!

51
    Pokus Šnirce o vybojování Rohu končí neúspěchem a Řehák bude vykopávat.

49
    Na hřišti zůstal ležet hostující Petr Plachý a už k němu spěchá týmový lékař a odvádí ho za postranní čáru.

48
    Začátek druhé půle je zatím hodně opatrný a ani jeden z týmů si neudrží míč na kopačkách příliš dlouho.

47
    Plachý zkusil zakončit po rychlém přechodu do útoku, ale tato střela neměla brankové parametry ani náhodou.

46
    První nákop hostů dopředu končí až u Vaška, který rozehrává.

46

Hráči se vrací na trávník a za malou chvíli odstartuje druhý poločas.

První poločas je minulostí a branky jsme se nakonec nedočkali, ale musím uznat, že utkání rozhodně nenudí. Většinu poločasu bylo Ústí nad Labem aktivnější, Jakubov dokonce nastřelil břevno, ale vše bez gólového efektu. Vlašim se osmělila až ke konci, jinak se celý průběh poločasu spíše bránila.

45+1

45
    Žlutou kartu dostává David Skopec (FC Sellier & Bellot Vlašim).

44
    Na druhé straně napřáhl Frýdek a jeho pokus jen těsně minul levou tyč.

43
    Do krásného náběhu se dostal Šnirc, dokázal dojít až do vápna a nakonec nezvládl až zakončení.

42
    Drame si zkusil narazit s Jakubovem, jejich spolupráce postrádala přesnost a u míče jsou opět hosté. Vypadá to, že se nerozhodný scénář prvního poločasu pomalu naplňuje.

40
    Hosté situaci nezahráli příliš kvalitně a stěhují se opět na vlastní polovinu.

40
    Po zablokované přihrávce Kučery si rohový kop zkusí také domácí.

39
    Vaněk dlouho přemýšlel co s míčem, nakonec se rozhodl vystřelit, ale tato varianta se neukázala jako dobré řešení.

37
    Dva pokusy z hranice velkého pásma teď dokázala zablokovat hostující obranná linie, následný pokus Richtera z větší vzdálenosti už letěl nad branku.

36
    Kingue zkusil vysunout dopředu Novotného, ale míč byl příliš rychlý a první u něj byl Řehák.

34
    Tlak domácího týmu je v současné chvíli otupen a zdá se, že za deště mají lépe natrénováno hosté.

32
    Nechybělo mnoho a mohl přijít pro domácí šok! Tusjak se u postranní čáry krásně zbavil obránce, nacentroval a troufnu si říci, že nebýt dobrého vyběhnutí Vaška, tak nabíhající útočník zakončoval do odkryté branky.

31
    Náznak pobytu zelenobílých na domácí polovině hřiště řeší odkopem Vaněk.

30
    Ťok zkusil vypálit ze střední vzdálenosti, ale jak je už dnes tradicí, míč končí v náruči Řeháka.

29
    Arma se stále tlačí dopředu, hostující tým se prakticky nemůže dostat na útočnou polovinu a branka už nějakou dobu visí ve vzduchu.

27
    Přestože návštěva na Městském stadionu není nikterak oslnivá, tak domácí fandové jsou zatím dobře naladěni a dávají o sobě vědět. Kromě domácího kotle se nyní kvůli dešti diváci přesouvají do kryté části tribuny. Uvidíme, jak déšť ovlivní kvalitu utkání.

26
    V další šanci zakončoval Novotný, Řehák byl tentokrát úspěšný i bez pomoci brankové konstrukce.

25
    Diváci už vstávali ze sedaček! Ťok tentokrát nacentroval o poznání lépe, na přední tyči se vyšrouboval do vzduchu Alexandr Jakubov a jeho hlavička skončila na horní tyči!

25
    Pokus Ťoka je zablokován a je z toho další rohový kop.

24
    Hadaščok nedokázal zpracovat dlouhý balon, takže Vlašim se na útočné polovině dlouho neohřála.

22
    Tomáš Ťok zakroutil míč přímo do rukavic Řeháka, takže vzrušení domácích příznivců bylo zbytečné a trvalo jen krátkou chvíli.

21
    Na konci 21. minuty mají domácí k dispozici další rohový kop.

21
    Ťok nestihl doběhnout rychlou přihrávku, míč končí v zámezí a Řehák bude vykopávat.

20
    Po faulu Tusjaka budou domácí rozehrávat zhruba z poloviny hřiště.

18
    Kučera předběhl bránícího hráče, dokázal nacentrovat na hranici velkého vápna, kde stál Plachý. Hostující hráč zkusil zakončit z první, avšak netrefil míč natolik dobře, aby dokázal ohrozit branku.

17
    Na druhé straně mohl dopředu postupovat Tusjak, ale ukopl si míč při pokusu o kličku.

16
    Na rohový kop si naskočil Lukáš Vaněk, ale netrefil míč ideálně, takže Řehák si bez problémů poradil.

15
    Další velká šance domácích! Filip Novotný dostal kolmici za obranu, ale byl už příliš blízko na to, aby dokázal kvalitně zakončit nebo najít spoluhráče.

14
    Před Dramem se otevřel volný prostor, zkusil vypálit a z dobrých dvaceti metrů prověřil Řeháka, který míč vyboxoval.

13
    Štochl zkusil rychle přenést hru na pravou stranu, odkud centroval nepřesně Tusjak.

11
    Z pravé strany letěl dlouhý centr na Adama Kučeru, tomu ale chybělo pár centimetrů k tomu, aby míč doskočil. Arma bude vhazovat na své polovině.

10
    Před vysunutým Frýdkem raději domácí tým zahrává míč až ke svému brankáři u kterého začne falší pokus o přechod do útoku.

8
    Domácí se stále snaží aktivně napadat, ale zdá se, že Vlašim se dostala do tempa zápasu a začíná se svému soupeři vyrovnávat.

7
    Christian Frýdek vystihl chybnou rozehrávku Vaňka, kterého musel zastoupit Pokorný a odkopl míč do zámezí.

5
    Z ničeho nic byl ve velké šanci domácí Ťok, bohužel pro domácí si ale nezpracoval balon přesně a nakonec ani nezakončil.

5
    Na domácích je znát tíha dnešního duelu, začali velmi aktivně a napadáním dokáží získávat balony.

4
    Přetažený centr přistál přesně na hlavě Drameho Youby, který dokázal zakončit, brankář Řehák dobře vystihl směr jeho hlavičky a ukryl balon do náruče.

3
    Arma zahrávala rohový kop,který byl zahraný na přední tyč, ale žádný z nabíhajících hráčů nedokázal ohrozit branku.

2
    Hned v úvodu zápasu se rodila zajímavá šance pro domácího Tomáše Ťoka, kterému ale nevyšlo zpracování v šestnáctce a hostující obrana odvrátila na vhazování.

1
    Rozhodčí Franěk hvizdem odstartoval dnešní duel, Daniel Richter rozehrává na Jakuba Pokorného, který nakopává dlouhý balon směrem dopředu.