Frýdek-Místek – Příbram 2:1 (kon.) | Pardubice – Táborsko 3:0 (kon.) | Znojmo – Třinec 0:2 (kon.)
Vítkovice – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Sokolov – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Opava – Žižkov 3:0 (kon.)
Ústí n. L. – Vlašim 2:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Středa 25.04.2018, 18:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, loučím se z Městského stadionu v Ústí nad Labem a u dalších přenosů na shledanou. (19:53:43)

Zápas nakonec končí tříbodovým vítězstvím domácího týmu a Arma tak nadále může živit šance v boji o záchranu. Ve druhém poločase se modrobílí nemohli dlouho dostat do tempa, nakonec jim k tomu dost možná pomohla početní převaha, díky zranění Plachého. Nicméně na to se historie neptá a díky fantastickému obratu si mohou hráči v těchto chvílích užívat děkovačku s fanoušky. Vlašim toho za celý zápas oproti domácímu moc nepředvedla a dle mého názoru, jsou body rozděleny spravedlivě.

90+3

90+3
    Hosté se dopouštějí faulu a zdá se, že tohle si domácí už pohlídají.

90+2
    Vlašim to ještě zkusí a stěhuje se na útočnou polovinu.

90+1
    Novotný to udělal skvěle, když ušetřil cenné vteřinky u rohového praporku a vybojoval rohový kop. Arma teď už nikam nespěchá.

Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Dílo zkázy pro Vlašim je dokonáno a stadion bouří! OLIVER KINGUE se opřel do centru z levé strany a nechytatelně ho napálil z voleje pod horní tyč!

89
    Badocha teď drží míč na útočné polovině a to domácím nevyhovuje.

87
    Domácí opět v obrovské šanci a opět to byl muž posledních minut Saša Jakubov, kterému jeho přízemní střelu na poslední chvíli vyškrábl prsty Řehák.

86
    Během minuty tady mohl být obrat! Byl to opět Jakubov, který se dostal přes obránce a orazítkoval tyč. Z dorážky poté přestřelil branku jen těsně Procházka. Diváci už se zvedali ze sedadel.

85
    Domácí se přeci jen dostávají do hry o tři body! Po sérii odrazů zůstal na malém vápně volný ALEXANDR JAKUBOV a uklidil míč do branky.

84
    Kdepak, domácímu týmu to prostě nejde. Další akce končí opět jen nepřesným centrem,tentokrát v podání Leibla.

82
    Vypadá to, že hostující tým bude dohrávat v deseti. Petr Plachý je po jednom ze soubojů odnášen do útrob stadionu na nosítkách. Jelikož už hostující tým třikrát střídal, tak je tady přesilovka pro domácí.

81
    Rozeběhlo se posledních deset minut řádné hrací doby a domácímu týmu se stále nedaří vytvořit si plynulejší tlak.