Guimarães – Moreirense 1:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:0 (0:0)
Moreirense FC
Pátek 27.04.2018, 21:30 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães • Portugalská Primeira Liga • 32. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, u dalších zápasů z Portugalské Primeira ligy se budu opět těšit, na shledanou. (23:44:47)

Máme za sebou utkání, ve kterém se nakonec radují domácí. Ti dokázali vstřelit rozhodující branku až v nastaveném čase, kdy se přesně hlavou trefil Hurtado a domácí si díky tomu připisují do tabulky důležité tři body. Jinak to byl velice nudný zápas, který příliš krásy nepobral. Věřme tomu, že v dalších utkáních tomu bude jinak.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:0. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:2.

90+7

90+7
    Míč daleko od domácí branky, je zřejmě rozhodnuto.

90+6
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Héldon Ramos, přichází Rafael Miranda.

90+6
    Stále míč na domácích kopačkách, ti už nyní nikam nepospíchají.

90+5
    Domácí kontrolují hru.

90+4
    Karta se rychle obrátila. Hosté se ještě snaží o rychlou odpověd.
    90+3. Paolo HURTADO - 1:0

90+3
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    Domácí se dočkali v nastaveném čase vytoužené branky. Z levé strany pokutového území odcentroval Konan, na zadní tyči hlavou uklízel do prázdné brány HURTADO.

90+2
    Hosté se zatím dobře brání, nepouští domácí vůbec k pokutovému území.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o sedm minut. Spousta času ke vstřelení rozhodující branky.

90
    Čas se krátí, rozeběhla se nám poslední minuta normální hrací doby.

88
    Rychlý protiútok hostů skončil nepovedenou přihrávkou.

87
    Nyní se hosté ubránili jen díky tomu, že se domácí snažili hrát až moc na krásu.

86
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Ronaldo Peña, přichází Ousmane Dramé.