Dukla Praha – Brno 2:1 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 0:0 (kon.)
Pátek 27.04.2018, 18:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • HET liga • 26. kolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Hezký zbytek večera a v neděli se budu z Edenu těšit na počtenou. (19:51:55)

Střely mimo: 3:1.
    Rohy: 7:5.
    Ofsajdy: 0:0.
    Fauly: 11:15.

Záchranářský duel mezi Duklou a Brnem je minulostí. Pražané byli od inkasované branky lepším celkem a zaslouženě zápas otočili. Ve druhém poločase o výhře Dukly rozhodl hlavou Schranz.

90+3

90+3
    Brněnští si nerozuměli v defenzivní činnosti. Uvidíme ještě jeden roh Dukly. Je rozhodnuto.

90+2
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Nebude. Podaný se nechal odnést pouze za postranní lajnu, záhy se ale zvedl a zapojil se do hry. Nerad bych sahal krajnímu bekovi Dukly do svědomí, ale divil bych se, kdyby nešlo o simulaci.

90
    Nakonec musely do akce i nosítka, bohužel jsem ale hráče nedokázal identifikovat. Zdá se, že Dukla bude muset zvládnout závěr zápasu v deseti.

89
    Pražané se do šance nedostali. Jeden z nich se následně svalil v křečích na trávník a na pomoc přispěchal Holenda i domácí lékaři. Fotbalisté z Julisky tak ušetří další drahocenný čas.

88
    Holenda byl faulován ve středu hřiště. Domácí budou mít k dispozici volný přímý kop a s jeho rozehrávkou pochopitelně ani trochu nespěchají.

87
    Lutonský poslal z levého křídla hodně nepřesný centr. Rada vyběhl a míč nadvakrát zkrotil.

86
    Růsek se probíjel do šance z levé strany. Balon si příliš předkopl a o zbytek už se postarali domácí beci.

85
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Patrik Brandner.

84
    Rozhodnout mohl Albiach, který z první napálil odražený balon. Tvrdou ránu dokázal zablokovat jeden z bránících hráčů Brna. Následovat bude roh.

83
    Brněnští v posledních minutách opravdu šlapou vodu. Ani další dlouhý nákop se nesetkal s úspěchem a domácí šetří čas.

82
    Domácí zhruba minutu kombinovali před vápnem Brna. Do žádné šance se prokombinovat nedokázali a o míč záhy přišli. Hrají fotbalisté Zbrojovky.

81
    Moravané se pokusili dostat na polovinu soupeře dlouhým nákopem. V následné snaze ukořistit míč hosté faulovali, a tak se budou muset zase stáhnout zpět.

80
    Po delší době domácí otupili tlak svého soupeře. Hráči Dukly se sami vydali na polovinu Brna, kde nyní kombinují.