Austria – Mattersburg 2:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Linz 0:2 (kon.) | Admira – Wolfsberger 4:2 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
4:2 (1:1)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 28.04.2018, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 32. kolo

Zápas je u konce. Po vyrovnané první polovině se domácí nadechli k výbornému výkonu a prakticky celou druhou polovinu nepustili svého soupeře do hry. Svou snahu potvrdili i střelecky a i přestože hosté jednou snížit dokázali zápas končí domácím vítězstvím (20:24:40)

90+3

90+3
    Ještě jedna šance pro hosty. Sám před brankou byl Jovanovič, ale trefit nedokázal

90+3
    U míče domácí brankář, který s rozehrávkou nespěchá

90+2
    Hostující Palla se dopouští faulu před pokutovým územím, ale domácí Grozurek nedokázal přesně nacentrovat

90+1
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Wilhelm Vorsager, přichází Dominik Starkl.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty

90
    Hosté se snaží i v devadesáté minutě, ale rohový kop zužitkovat nedokáží

89
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Dever Orgill, přichází Mihret Topcagic.
    88. Lukas GROZUREK - 4:2

88
    Admira právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKAS GROZUREK dostává skvělou přihrávku mezi obránce a podobně skvěle zakončuje pod padajícím brankářem Dobnikem.

87
    Domácí jsou u míče a drží čas na útočné polovině

86
    Dlouhý výkop brankáře Leitnera končí v zámezí na soupeřově polovině

85
    Zápas je stále dramatický i pět minut před koncem zápasu a hosté to tak také cítí

83
    Žlutou kartu dostává Wilhelm Vorsager (FC Flyeralarm Admira).
    82. Daniel OFFENBACHER - 3:1

82
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je DANIEL OFFENBACHER, který nedal brankáři absolutně šanci.

82
    Hosté budou zahrávat rohový kop po ruce Strausse v pokutovém území.

81
    Ashimeru se pokusil zakončit na přední tyč, ale ztroskotal na domácím brankáři

80
    Zodpovědný výkon předvádí brankář Leitner a sbírá další centrovaný míč do pokutového území

78
    Zajímavá akce přicházela na domácí straně, ale šanci dva na brankáře zastavuje praporek rozhodčího

77
    Po sérii střídání je hra znovu uprostřed hřiště.

76
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Christoph Rabitsch, přichází Bernd Gschweidl.

75
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Thomas Ebner, přichází Marco Hausjell.

75
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Patrick Schmidt, přichází Maximilian Sax.

74
    Jovanovič se dostává do dalšího střeleckého pokusu, ale branku trefit nedokázal

73

72
    Aktuálně se nejlépe baví domácí publikum

70
    Domácí mají míč u svého brankáře Leitnera a nikam nespěchají.

68
    Hosté se snaží, ale domácí mají aktuálně zápas pod kontrolou

67
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Ismael Ouedraogo, přichází Majeed Ashimeru.

65
    Domácí se dostali do dvoubrankového vedení a s přehledem drží míč
    62. Alexander MERKEL - 3:1

62
    Autorem branky je ALEXANDER MERKEL. Domácí se dostávají do luxusního náskoku dvou branek. Domácí ofenzivní záložník se ocitl sám před brankou a skvěle hlavou zakončil

61
    Orgill se dostával do šance, ale branku trefit nedokázal
    59. Markus WOSTRY - 2:1

59
    Autorem branky je MARKUS WOSTRY, který projevil skvělou orientaci v pokutovém území a na dlouhou nohu zakončil přesně

56
    Grozurek rozehrál rohový kop na bližší tyč, ale zakončující Schmidt branku trefit nedokázal

55
    Náznak šance také na domácí straně, ale útočícímu Jakolisovi nesedl centr a míč poslal až do zámezí.

54
    Útočící Orgill se s míčem dostal až za autovou čáru a domácí tak mají chvilku oddychu

53
    Hra je stále vyrovnaná, ale chybí větší klid v koncovce obou celků

52
    Do slibného útoku mohli jít také domácí, ale jejich snaha je přerušena útočným faulem
    51. Orgill se dostával do šance

51
    Na druhé straně si Orgill počínal lépe, ale při svém úniku trefil jen vyběhnuvšího brankáře.

50
    Do zakončení se dostal Lackner, ale jeho střela šla pouze doprostřed branky

49
    Přímý kop z podobného místa jako v prvním poločase domácí nyní zahrával Frieser, ale nenalezl nikoho ze spoluhráčů

48
    Obránci Wostra a Strauss kombinují s míčem a čekají na šanci zaútočit

47
    Podobně jako první poločas i ten druhý začíná aktivitou hostí

46

První poločas příliš zábavy nepřinesl. Hosté se dostali do rychlého vedení, ale domácí svou aktivnější hrou vyrovnali. V závěru se však znovu ukázali i hosté a hra je tak vyrovnaná 1:1 Druhý poločas začne zanedlouho

45+2

45+2
    Po zblokované střele Jovanoviče následoval rohový kop, který nebezpečí nepřináší.

45+1
    Hra teď připomíná spíše překopávanou a míč lítá vzduchem ze strany na stranu

45
    Rozhodčí nastaví dvě minuty

44
    Žlutou kartu dostává Alexander Merkel (FC Flyeralarm Admira).

43
    V posledních chvílích aktivnější hosté se prezentovali další střelou přesně do rukavic domácího brankáře

42
    Rohový kop však skončil v rukavicích Leitnera

41
    Ojedinělá střela na branku vyšla z kopaček Friesera, ale na poslédní chvíli jí zblokoval Strauss

40
    Konec prvního poločasu se blíží. Bohužel ani jeden z celků nám nepředvádí žádnou atraktivní hru

37
    Hra se odehrává na polovině domácích, ale šance nepřichází.

36
    Kombinačně hrají obránci hostujícího celku a nikam nespěchají

35
    Hostující tým je nyní mírně aktivnější
    33. šance hostujícího hráče

33
    Sám před brankou se ocitl Ouedraogo,který obešel brankáře, ale svou střelu poslal vysoko nad branku

32
    Žlutou kartu dostává Fabio Strauss (FC Flyeralarm Admira).

31
    Brankář Dobnik si dovolil kličku ve vlastním pokutovém území a úspěšně rozehrál

30
    Držení míče:
    70% – 30%

28
    Hra je vyrovnaná jak po stránce skóre tak i hry. S míčem postupoval Rabitsch a celou akci zakončil střelou vedle

27
    V dalším ofsajdu je nachytán Jovanovič

25
    A je vyrovnáno. Autorem branky je MARKUS WOSTRY, který dokázal hlavou zakončit přímý volný kop z pravé strany hřiště

22
    Po srážce dvou spoluhráčů je ošetřovaný hostující Rabitsch

21
    Domácí v červených dresech moc nespěchají a kombinují až na útočnou polovinu krátkými přihrávkami

20
    Postupná kombinace domácích, kteří postupují středem hřiště končí nepřesnou přihrávkou Grozureka

19
    V posledních minutách se hra vyrovnává a míč se nachází převážně uprostřed hřiště

18
    Rohový kop dolétl na hlavu obránce Rniče, který odvrátil do bezpečí

17
    Jakolis to zkoušel po levé straně, ale jeho centr je zblokován jen na rohový kop

16
    Míč na kopačkách mají domácí, ale nedokáží vymyslet finální přihrávku

15
    Míčem do obličeje dostal autor branky hostí Ouedaogo a je mírně otřesen.

14
    Schmidt se z pravé strany dostal ke střele , ale branku trefit nedokázal

13
    Stejně si na druhé straně počínal i domácí Schmidt. Také musel přerušit akci pro ofsajd.

12
    Následoval dlouhý nákop na domácí polovinu, ale útočníka Orgilla zastavil ofsajd.

11
    Poprvé u míče jsou delší čas hostující obránci. Ale nikam nespěchají.

10
    Centrovaný míč z poloviny Admiry znovu bezpečně dolétl jen brankáři Dubnikovi

9
    Do pokutového území se probíjel Lackner, ale byl zastaven skvělým obraným zákrokem

8
    Hosté z Wolfsbergeru neměli od úvodní minuty míč a je čekají co vymyslí jejich soupeř.

7
    Na trávníku zůstáva ležet faulovaný Grozurek. Rozehrávají domácí.

6
    Po nepovedené kombinaci Admiry míč končí na kopačkách hostujícího brankáře.

4
    Po rychlém začátku od hostů se aktivita přesunula k domácí Admiře.

3
    Rohový kop však končí přesně končí v rukavicích brankáře Dubnika

2
    Domácí zaskočení obdrženou brankou vyráží do útoku a získávají výhodu rohového kopu
    1. Ismael OUEDRAOGO - 0:1

1
    Autorem branky je ISMAEL OUEDRAOGO který dostal krásnou přihrávku z pravé strany hřiště a nemohl se nemýlit.

Úvodní výkop zápasu obstarali hosté

1

FC Flyeralarm Admira: Leitner – Ebner, Strauss, Wostry, Zwierschitz – Grozurek, Vorsager, Lackner, Jakolis – Merkel – Schmidt.
    Náhradníci: Kuttin – Hausjell, Maier, Maranda, P. Posch, Sax, Starkl.

RZ Pellets Wolfsberger AC: Dobnik – Palla, Igor, Rnić, Wernitznig – Offenbacher – Ouedraogo, Jovanović, Rabitsch, Frieser – Orgill.
    Náhradníci: Kofler – Ashimeru, Flecker, Gschweidl, Sollbauer, Leitgeb, Topcagic.

Rozhodčí: Schorgenhofer.

AC Wolfsberger

AC Wolfsberger dnešní hosté příliš úspěšnou sezónu neprožívají. Nachází se na předposledním místě s bilancí 5-8-18 a 23 bodů. Hosté prohráli z posledních pěti zápasu čtyři. Mírně pozitivní je fakt, že v posledním zápase dokázali zvítězit proti druhému Sturmu Graz. Tým střelecky táhne Bernd Gschweidl, který má na svém kontě sedm branek.

Admira
    Domácí celek se nachází na pátém místě tabulky s bilancí 14-4-13 a na kontě mají 46 bodů. V posledních zápasech však má Admira nepříliš dobrou formu. Z posledních 5ti zápasů tento tým prohrál hned tři, ale všechny s týmy z horních pater tabulky. Nejlepším střelcem týmu je Christoph Knasmullner s dvanácti brankami.

Příjemný sobotní podvečer. Vítám Vás u zápasu Rakouské nejvyšší soutěže. V dnešním utkání se proti sobě postaví celky Admira a Wolfsberger. Domácí jsou v dnešním zápase na stadionu BSFZ-Arena mírným favoritem. Utkání začne v 18:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Martin Pištora

Branky: 25. Wostry, 59. Wostry, 62. Merkel, 88. Grozurek – 1. Ouedraogo, 82. Offenbacher (pen.)

Karty:   32. Strauss (TRK), 44. Merkel (TRK), 73. Vorsager (TRK), 83. Vorsager (TRK)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 15:12.
    FC Admira Wacker Mödling: Leitner – Ebner (75. Hausjell), Strauss, Wostry, Zwierschitz – Grozurek, Vorsager (90+1. Starkl), Lackner, Jakolis – Merkel – Schmidt (75. Sax).

RZ Pellets Wolfsberger AC: Dobnik – Palla, Igor, Rnić (C), Wernitznig – Offenbacher – Ouedraogo (67. Ashimeru), Jovanović, Rabitsch (76. Gschweidl), Frieser – Orgill (89. Topcagic).

Rozhodčí: Schorgenhofer