Espanyol – Las Palmas 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Ath. Bilbao 3:1 (kon.) | Real Madrid – Leganés 2:1 (kon.)
Villarreal – Celta Vigo 4:1 (kon.)
Villarreal CF
4:1 (3:1)
Celta de Vigo
Sobota 28.04.2018, 20:45 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 35. kolo

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. (22:38:21)

Hlavní arbitr nenechal ani rozehrát a rozhodnutý duel ukončil. Druhá půle se nesla ve znamení nevyužívání brankových příležitostí a to na obou stranách. Když už to vypadalo, že se skóre měnit nebude, přišla poslední minuta a gól nového hráče na hřišti Castilleja, jenž určil to, že se Villarreal raduje ze zaslouženého vítězství 4:1. Tomu duelu dnes nelze moc co vytknout, diváci viděli velice krásný fotbal.

90+4
    90+3. Samuel CASTILLEJO - 4:1

90+3
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Domácí v úplném závěru pečetí své vítězství. V situaci čtyři na tři přihrál Fornals na pravou stranu svému spoluhráči, SAMUEL CASTILLEJO měl před sebou dost volného prostoru a přízemní střelou k bližší tyči dal výsledku konečnou podobu.

90+2
    Domácí chtěli rychle rozehrát a protivníka překvapit, ten však byl připraven a zmařil šanci Villarrealu.

90+1
    Míč se zakroutil nad hostující svatyni a skončil v zámezí, rozehrávat bude Álvarez.

90+1
    Nastavují se tři minuty, domácí rozehrají po faulu standardku zhruba z úrovně rohu.

90
    Sansone se dostával do dobré příležitosti, o míč přišel, ovšem jeho tým bude tentokrát rozehrávat roh.

89
    P. Hernández si sice dobře naběhl na centr, ovšem hlavou zamířil příliš vysoko nad domácí bránu.

89
    Rohový kop pro hosty.

87
    Hosté málem zdramatizovali utkání, Wass však z ostrého úhlu mířil nepřesně, míč proletěl pokutovým územím a skončil za postranní lajnou.

86
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Nicola Sansone.

85
    Sisto se málem dostal v pokutovém území do zakončení, míč mu ale utekl od kopačky.
    83.

83
    Obrovská šance domácích zůstává nevyužita. Hráči Villarrealu vyrazili do přečíslení, Čeryšev přihrál na pravou stranu Ünalovi, který nebezpečně pálil při zemi na vzdálenější stranu, Álvarez jeho pokus výborným zákrokem vyrazil, avšak k míči doběhl právě Čeryšev, měl před sebou prakticky prázdnou bránou, mířil však pouze do bližší tyče.

82
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jozabed, přichází Emre Mor.

81
    Čeryšev se dostal osamocen před brankáře, zkoušel jej překonat obloučkem, ovšem soupeřovu bránu minul.

80
    Domácí si tak dlouho mezi sebou přihrávali, až jim míč utekl za postranní lajnu.

Petr Frömel

Branky: 13. Bacca (Raba), 35. Bacca (Hernández), 38. Bacca (Raba), 90+3. Castillejo (Fornals) – 34. Sisto (Jozabed)

Karty:   56. Trigueros (VLR), 64. Castillejo (VLR)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:8.
    Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Álvaro González, V. Ruiz, Antonio Rukavina – Trigueros, Hernández – Castillejo, Raba (60. Fornals), Čeryšev (86. N. Sansone) – Bacca (78. Ünal).
    Náhradníci: Andrés Fernández – Bonera, J. Costa, Fornals, Morlanes, N. Sansone, Ünal.

Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo (74. P. Hernández), Cabral, Sergi Gómez, J. Castro – Wass, Lobotka, Jozabed (82. Mor), Sisto – Gómez, Méndez (68. Boyé).
    Náhradníci: Blanco – Boyé, Fontàs, P. Hernández, Mazáň, Mor, Molina.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Cerdán