Montpellier – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Montpellier HSC
0:1 (0:1)
AS Saint-Étienne
Pátek 27.04.2018, 20:45 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (22:38:42)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 13:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:7.

Branka Romaina Hamoumy z desáté minuty zápasu nakonec byla rozhodující, Saint-Étienne si tak z Montpellieru vede důležitou výhru 1:0 a posouvá se tak před Nice na páté místo tabulky, které ještě zaručuje postup do pohárové Evropy! Největší příležitost na vyrovnání měli domácí v závěru první půle, kdy Giovanni Sio zahrával penaltu, tu ale nedokázal proměnit. Z dalších příležitostí Montpellieru vyčnívá ta Ellyese Skhiriho, kterou zastavila tyč.

90+3

90+2
    Po útočném faulu na Ntepa je hra znovu přerušena, Paul-Georges Ntep ale poté za protesty vyfasoval žlutou kartu.

90+2
    Kévin Théophile-Catherine si nepřidělával starosti a zakopl míč k půlící čáře, to už je polovina nastaveného času za námi.

90+1
    Keagan Dolly se ukopl a jeho nepřesný nákop na útočnou polovinu skončil v autu, s nařízeným vhazováním hosté pochopitelně nespěchají.

90
    Druhý poločas bude o tři nastavené minuty delší.

89
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Rémy Cabella, přichází Assane Dioussé.

87
    Dollyho přihrávku adresovanou Congrému ovšem vystihl Yann M'Vila a zakopl míč až k půlící čáře, v samotném závěru utkání už se Les Verts pouze brání.

86
    Tlak Montpellieru graduje, nyní se domácím fotbalistům podařilo vybojovat další rohový kop.

85
    Krátce po nařízeném rohovém kopu byl domácím odpískán útočný faul, pět minut před koncem tak budou mít Les Verts spoustu času na rozehrávku.
    84. Tečovaná střela Skhiriho skončila na tyči!

84
    Teď při Saint-Étienne stáli všichni svatí, střela Ellyese Skhiriho totiž orazítkovala tyč!

82
    Střídající Isaac Mbenza to zkusil z dobrých pětadvaceti metrů, jeho nepřesná rána ale Ruffiera vůbec neohrozila.

81
    Rémy Cabella se povedenou kličkou zbavil na levém křídle Pírize, načež našel na hranici pokutového území Ntepa, ten ale o míč snadno přišel.

80
    Nepovedený Congrého centr z levé strany dokázal Neven Subotić odhlavičkovat až k půlící čáře, kde se míče ujal Paul-Georges Ntep a zavezl ho hluboko na útočnou polovinu.

79
    Děj se poté vrátil zpět na útočnou polovinu Montpellieru, svěřenci Michaela Del Zakariana se ale ne a ne dostat do nějaké střelecké pozice.