Bayern – Frankfurt 4:1 (kon.) | Hertha – Augsburg 2:2 (kon.) | Freiburg – Kolín nad Rýnem 3:2 (kon.)
Schalke – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Hamburg 1:3 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 0:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
0:1 (0:0)
VfB Stuttgart
Sobota 28.04.2018, 18:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 32. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:25:55)

Neskutečná jízda Stuttgartu pokračuje! VfB dnes vítězí 1:0 na hřišti Bayeru Leverkusen, který v utkání potvrdil, že je v těžké krizi. Domácím se ani dnes nic nedařilo, v podání Bayeru je to jeden velký zmar.

90+3

90+1
    Ještě tři minuty nastavil rozhodčí nad rámec základní hrací doby, další odkop od branky Stuttgartu.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Ron-Robert Zieler (Stuttgart) má míč ve své moci a bude rozehrávat.

88
    Ron-Robert Zieler (Stuttgart) nespěchá s rozehrávkou, to pochopitelně značně irituje domácí fanoušky.

86
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lars Bender, přichází Dominik Kohr.

86
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Mario Gómez, přichází Anastasios Donis.

86
    Žlutou kartu dostává Kevin Volland (Bayer Leverkusen).

85
    Ron-Robert Zieler (Stuttgart) je zatím klíčovým hráčem Stuttgartu, v první půli lapil penaltu, nyní zneškodnil možná největší šanci domácích v celém zápase!
    84. Stefan Kießling (Leverkusen) v gólové šanci, ale ani nadvakrát Zielera překonat nedokázal.

84
    Stefan Kießling (Leverkusen) se opět dostal do zakončení, byl to přímý souboj s gólmanem soupeře, Zieler ho ale i napodruhé dokázal vychytat!

83
    Stefan Kießling (Leverkusen) se sice dokázal dostat k hlavičce, po centru z pravé strany, ale míč poslal vysoko nad branku.

82
    A samozřejmě jedno velké nic v podání domácích – míč se vrací až k půlící čáře.

81
    Bayer má autové vhazování na polovině Stuttgartu.

80
    Poslední desetiminutovka před námi, Stuttgart je do útoku, ale pouze ve dvou hráčích, to nemělo šanci na úspěch.

78
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Marcin Kamiński.