Vltavín – Domažlice 3:1 (kon.) | Vyšehrad – Zápy 1:3 (kon.) | Čížová – Ústí n/O 0:2 (kon.)
Dobrovice – Litoměřicko 2:3 (kon.)
FK Dobrovice
2:3 (0:2)
FK Litoměřicko
Sobota 28.04.2018, 17:00 • Husova 627, Dobrovice • Česká fotbalová liga • 25. kolo

Litoměřicko slaví nečekané vítězství na venkovním hřišti, které mu hodně pomůže v bojích o záchranu. Domácí fotbalisté naopak podruhé za sebou prohráli, když si navzdory územní převaze nevytvořili moc šancí a dvoubrankové manko z prvního poločasu stačili už jen snížit.
    Děkuji za pozornost a těším se zase u dalších přenosů z ČFL na počtenou. Hezký večer. (18:55:29)

90+3

90+3
    Domácí akce končí za čarou, Plachý vykopává a tříminutové nastavení za pár vteřin vyprší.

90+2
    Hostující brankář Plachý ještě vidí žlutou kartu za zdržování hry.

90+1
    Kacafírek z 20 metrů střílel velmi nepřesně a už zase spěchají dopředu domácí.

90+1
    Plachý znovu výborně vyboxoval centrovaný míč právě když hlasatel oznámil tři nastavené minuty.

90
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Radek Dvořák (FK Litoměřicko), který šlápl na ležícího Volfa.

89
    Žlutou kartu dostává Marek Sedláček (FK Dobrovice).

88
    Plachý si troufl ven z vápna a hlavou dostal nakopnutý míč do zámezí.

86
    Kacafírek po zemi křížem minul. Útočit by potřebovali spíše domácí...

83
    Dvořákova kvapná, ale docela povedená rána z dálky končí vedle a Dědek spěchá pro míč, aby rychle rozehrál.

81
    Adam Fotr nakonec přece jen nemůže ve hře pokračovat, střídá ho Pavel Tvaroha.

81
    Osmý roh Dobrovice znovu k ničemu nevedl.

80
    Fotr to po delším ošetření nakonec rozběhal a vrací se na hřiště. Už stihl prostrčit míč do uličky Volfovi, toho tentokrát čistě odzbrojil Maršálek.

79
    Dobrovice právě vstřelila branku!
    Soběslavův polovysoký centr šikovně sklepl za Plachého záda opět MAREK VOLF a dává ještě domácím naději.

76
    Žlutou kartu dostává Štancl (FK Litoměřicko). Jak mohl rozhodčí hnusný a zákeřný faul na Fotra zezadu přes kotníky potrestat jen žlutou kartou, je mimo moje chápání.

75
    Inkoustové ruce hostujícího Dvořáka uvedly míč vhazováním znovu do hry, Litoměřicko je zase v jedenácti.

74
    Po půldruhé minutě hra pokračuje, celkem už se zápas takto protáhl o zhruba 6-7 minut. Uvidíme, kolik ve druhé půli sudí nastaví.

72
    Už páté přerušení hry pro ošetřování hostujících fotbalistů. Tentokrát berou křeče Výborného, první pomoc mu poskytl hlavní rozhodčí Paták.