Mouscron – Waregem 1:2 (kon.) | Eupen – Lokeren 0:2 (kon.) | Kortrijk – Lierse 2:1 (kon.)
Leuven – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Sint-Truiden – Oostende 4:1 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
0:0 (0:0)
Waasland-Beveren
Sobota 28.04.2018, 20:00Belgická liga • O Evropskou ligu

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:54:26)

Je konec tohoto neatraktivního utkání, které nakonec skončilo remízou 0:0. Největší a jedinou možnost v prvním poločase měl už ve 3. minutě Mathieu Maertens, ovšem jeho zakončení hlavou skončilo pouze na pravé tyči. Poté hra byla dost nudná a nezajímavá. V 58. minutě mohli jít hosté do vedení, ovšem Kawin Thammasatchanan předvedl skvělý zákrok proti hlavičce k levé tyči. Poté byla hra opět velice vyrovnaná a skončila tak bezbrankovou remízou.

90+3

90+3
    Ovšem centr chytil brankář Goblet a to je v dnešním zápase vše.

90+3
    Domácí mají poslední možnost zvrátit výsledek na svou stranu, jelikož získali rohový kop.

90+1
    Esteban Casagolda se ocitl ve velké šanci, když se dostal ke střele ve vápně, ale jeho rána byla zblokována brankářem Gobletem a následuje rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Floriano Vanzo, přichází Olivier Myny.

90
    Žlutou kartu dostává Jenthe Mertens (Oud-Heverlee Leuven).

89
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Louis Verstraete, přichází Joachim Van Damme.

89
    Nyní se napřáhl ke střele z dálky hostující hráč, ale minul bránu Thammasatchanana.

88
    Po rohovém kopu sice hosté odkopli míč, ale následně se ke střele dostal Yannick Aguemon, ovšem jeho pokus vyrazil Merveille Goblet.

87
    Po centru z pravé strany dostali míč do zámezí hosté a Leuven tak má rohový kop.

86
    Nyní mohli hosté jít do vedení, ovšem Kawin Thammasatchanan předvedl další velmi dobrý zákrok proti střele hostujícího hráče.

85
    Nakonec přišla střela zpoza vápna, ale ta šla pouze doprostřed brány od Estebana Casagoldy.