Žižkov – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Frýdek-Místek 4:0 (kon.) | Příbram – Vítkovice 2:1 (kon.)
Varnsdorf – Opava 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 3:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
3:2 (2:2)
1. SC Znojmo FK
Neděle 29.04.2018, 17:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 25. kolo

Utkání je u konce, Dynamo bylo šťastnější. Domácí byli lepším celkem, měli víc ze hry i víc šancí, ale produktivní Znojmo dokázalo vždy brzy vyrovnat. V prvním poločase padly všechny branky a bylo se na co dívat. Druhé dějství v ospalém tempu už moc možností nenabídlo. Hosté bránili, Dynamo se do nich nemohlo dostat. Nakonec tři minuty před koncem rozhodl Javorek a Jihočeši zaslouženě zvítězili. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek neděle. (18:52:26)

90+2

90+1
    Jihočeši si hlídají vedení na polovině soupeře.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jakub Pešek, přichází Michal Řezáč.

89
    Ondřej Machuča potrestán žlutou kartou.

88
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí se dočkali! Střelu Jakuba Peška zachytil za obranou na hranici ofsajdu PETR JAVOREK a sám před Koukalem nezaváhal.

87
    Ze druhé vlny pálil Machuča, ale technicky zamířil vysoko nad.

86
    Hosté si mohou oddychnout při rozehrávce rohového kopu.

84
    Domácí se hecují, chtějí zvítězit. Ale čas se jim krátí.

83
    Necelých deset minut do konce utkání. Dokáže ještě někdo rozhodnout, nebo se oba celky rozejdou smírně?

81
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Rostislav Šamánek, přichází Muamer Avdić.

81
    Pešek se krásně proháčkoval do vápna, možná střílel, možná přihrával, každopádně Mashike na míč nedosáhl, jinak by to byl jistý gól!

80
    Muamer Avdič bude posledním střídajícím hráčem z hostujícího celku.

78
    Táborského nadějné hlavičce předcházel útočný faul, takže i kdyby to skončilo gólem, radost domácích by byla zbytečná.

77
    Pešek zkusil nacentroval levačkou z pravé strany, ale Koukal míč vyboxoval.

75
    814 diváků dorazilo na dnešní utkání.

74
    Zápas opravdu ztratil tempo. Domácí kombinují na útočné polovině, ale hrají jen po vápno. Naopak Znojemští se brání, nikam se nehrnou a čekají.