Petřkovice – Vel. Meziříčí 3:1 (kon.) | Hodonín – Kroměříž 0:0 (kon.) | Hulín – Uničov 1:4 (kon.)
Vyškov – Zlínsko 0:0 (kon.) | Mohelnice – Rýmařov 0:2 (kon.) | Líšeň – HFK Olomouc 3:2 (kon.)
Uh. Brod – Hlučín 1:0 (kon.)
FC Odra Petřkovice
3:1 (2:1)
FC Velké Meziříčí
Sobota 28.04.2018, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Z konstatováním, že dnešnímu utkání přihlíželo 191 diváků se s vámi loučím. Přeji příjemný zbytek dne.

Je dobojováno! I přes vizuální převahu hostů se nepodařilo hráčům Velkého Meziříčí vyrovnat, a v pětašedesáté minutě přišla dokonce rána v podobě navýšení ze strany Petřkovic, které si tímto gólem zajistili zisk tří bodů v tomto utkání. To znamená, že se zase o něco snížila šance Velkého Meziříčí na vítězství ve třetí lize, jelikož už ztrácí na vedoucí Prostějov pět bodů.

90+1

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

90
    Jedna z posledních šancí na vstřelení branky byl rohový kop, bohužel pro Velké Meziříčí využit nebyl.

88
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Smékal, přichází Polášek.

88
    Útok z levé strany domácích navýšení vedení nepřinesl, hrají tak hosté.

86
    Ofsajd zastavuje postup Petřkovic.

85
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Szotkowski, přichází Latocha.

85
    Velké Meziříčí se nejspíš smířilo s tím, že dnes to na bodový zisk nevypadá., jelikož jejich tlak postupně upadá.

83
    Další roh, tentokrát už byl o něco povedenější, jenže pokus hostujícího hráče mířil mimo bránu.

82
    Centr do vápna byl odvrácen domácí obranou jen zpět do držení soupeře.

81
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Bouček, přichází Patrik Pokorný.

81
    už se znovu hraje a přichází závěrečný tlak hostů, ze kterého Velké Meziříčí nyní vytěžilo rohový kop.

80
    Jeden z domácích hráčů se ocitl v nefotbalové pozici na hrací ploše, snad nepůjde o nic vážnějšího.

79
    Domácí drží míč ve své moci a uklidňují v posledních minutách vskutku hektickou hru.

78
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Lokša, přichází Ptáček.

77
    Hostům rozhodně nelze upřít snaha, ta ale prostě dnes nestačí, a tak musí přijít něco, co by překopalo jejich hru.