Petřkovice – Vel. Meziříčí 3:1 (kon.) | Hodonín – Kroměříž 0:0 (kon.) | Hulín – Uničov 1:4 (kon.)
Vyškov – Zlínsko 0:0 (kon.) | Mohelnice – Rýmařov 0:2 (kon.) | Líšeň – HFK Olomouc 3:2 (kon.)
Uh. Brod – Hlučín 1:0 (kon.)
FK Mohelnice
0:2 (0:1)
SK Jiskra Rýmařov
Sobota 28.04.2018, 16:00 • Městský stadion Mohelnice • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Dobré sportovní odpoledne! MSFL nabízí důležitý zápas mezi domácím klubem FK Mohelnice proti Jiskře z Rýmařova. Pokud chce ještě Mohelnice alespoň pomýšlet na záchranu, musí dnes bezpodmínečně ukončit dlouhou sérii proher. Rýmařov může být v klidu, jeho náskok na záchranu aktuálně činí 14 bodů, zato ztráta Mohelnice na záchranu je propastných 10 bodů.

FK Mohelnice: Večeř – Hlavsa, Kuba (C), Malý, Sedlo, Navrátil, Fišara, Svoboda, Vokoun, Yimuran, Knýř.
    Náhradníci: Vavruša – Zhang, Čank, Smrček, Chen, Kutal.

SK Jiskra Rýmařov: Baroš – T. Němec, Harazin, R. Něměc, Fiala, M. Furik, Kocúr (C), Tilkeridis, György, Ondruška, Woitek.
    Náhradníci: Šupák – D. Furik, Piroška, Hleba.

Rozhodčí: Drozdy – Ogrodník, Tomanec.

Oba týmy už jsou na hrací ploše. Domací nastupují ve fialových dresech, hosté v bílých.

1

2
    Úvodní kombinace hostům nevyšla.

3
    Knýřům zblokovaný centr způsobuje první rohový kop pro domácí.

4
    Centrovaný míč nikoho ve fialovém nenašel, bude z toho odkop od branky.

5
    Už teď je vidět, že nás dnes čeká velice bojovný zápas a urputný souboj o každý metr trávy.

7
    Yimuran se provinil faulem, bude z toho volný přímý kop pro Jiskru.

8
    Pro skákavý míč si došel brankář Večeř.

9
    Míč v autu, rozehrávat budou domácí.

11
    Fišara se provinil faulem, bude z toho volný přímý kop pro Rýmařov.

12
    Rýmařov právě vstřelil branku!
    A je to gól! JAKUB HARAZIN se prosazuje a posílá Jiskru do vedení.
    12. HARAZIN - 0:1

14
    Mohelnice se tlačí do útoku, chce co nejdříve vyrovnat.

16
    Roh pro Jiskru.

17
    Domací obrana odvrátila hrozbu nebezpečí.

19
    Jiskra dlouho kombinovala, ale byl z toho akorát ofsajd.

20
    Výborný zákrok předvedl Večeř po střele Michala Furika.

21
    Domácí vybojovali rohový kop.

22
    Pro centrovaný míč si v naprosté pohodě došel brankář Baroš.

24
    Domácí sami sebe vyhnali z útočné poloviny až k brankáři Večeřovi.

26
    Domácím nelze upřít snaha, ale kvalita je zatím na straně Rýmařova.

28
    Tempo hry se teď mírně zklidnilo. Nejsou k vidění žadné větší příležitosti ke skórování.

30
    Hraje se převážně na polovině hřiště.

32
    Rohový kop pro Jiskru.

33
    Domácí obrana odvrátila míč do bezpečné zóny.

34
    Jiskra kombinuje. Uvidíme, jestli něco vymyslí.

35
    V tuto chvíli Jiskra nevymyslela vůbec nic a přišla o balón.

35
    V tutové šanci Petr Navrátil nastřelil břevno!

37
    Domácí kombinují.

39
    Po dlouhé kombinaci domácích se k míči dostává Jiskra.

41
    Zbývají poslední čtyři minuty prvního poločasu. Samozřejmě se bude také nastavovat.

43
    Odkop od branky brankáře Baroše.

44
    Po faulu Kocúra bude následovat volný přímý kop.

45
    Z volného přímého kopu se nic nestalo.

45
    Sudí Drozdy nastavuje pouze jednu minutu.

45
    V závěru prvního poločasu se ještě provinil faulem Jakub Svoboda, který vyfasoval žlutou kartu.

45+1

První poločas je za námi. Viděli jsme jednu branku a to v síti brankáře Večeře. Nicméně domácí začali také hrozit a bude to ještě velice zajímavé.

Druhý poločas začne zhruba v 17:05.

Oby týmy už jsou na hrací ploše a druhý poločas za chvíli začne.

46

46
    Hned v úvodu druhé půle je nařízen roh pro domácí.

47
    Pro centr si došel Baroš.

48
    Další roh pro damácí.

49
    Centrovaný míč nikoho ve fialovém nenašel.

51
    Do tlaku se dostává Jiskra.

53
    Hosté nic nevymysleli, kombinují teď pro změnu hráči Mohelnice.

55
    Mohelnice bude kopat roh, od jisté doby je domácí klub mnohem lepším týmem.

56
    Z rohu ovšem nebyl brankář Baroš ohrožen.

58
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Yimuran, přichází Smrček.

59
    Nádherná kombinace Navrátila končí v rukou brankáře Baroše.

61

63
    Domácí stále kombinují na útočné polovině.

65
    Kombinace skončila útočným faulem, rozehrávat bude brankář Baroš.

67
    Míč za lajnou, rozehrávat bude brankář Baroš.

70
    Hosté se po pádu Radka Němce ve vápně dožadovali penalty, ovšem sudí Drozdy nekompromisně ukazuje, že penalta nebude.

71
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Harazin, přichází Piroška.

73
    Mohelnice hraje sympaticky, ale stále se nedaří vstřelit ten kýžený vyrovnávající gól.

76
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází T. Němec, přichází D. Furik.

78
    Mohelnice se drží na útočné polovině a kombinuje.

80
    Radek Němec se provinil faulem a je za něj potrestán žlutým kartónkem. Bude z toho pochopitelně volný přímý kop.

82
    Je rozhodnuto, Jiskra si odveze domů velmi cenné 3 body a černá série Mohelnice pokračuje. RÓBERT PIROŠKA zakončuje brejkovou situaci nechytatelnou střelou k levé tyči Večeřovy branky.
    82. PIROŠKA - 0:2

83
    Pro domácí je to dnes hodně kruté, ale sport je někdy prostě takový.

85
    Další kombinace domácích končí pouze za lajnou, odkopávat bude brankář Baroš.

Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

87
    Kombinaci domácích ukončil ofsajd.

89
    Za svůj faul je potrestán hostující Pavel Ondruška.

90
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází M. Furik, přichází Hleba.

90
    Sudí Drozdy nastavuje jednu minutu.

90+1

Je konec! Domácí nedokázali ukončit sérii proher a jejich trápení pokračuje. Hosté si tedy odvážejí velice cenné 3 body domů a mohou dohrát sezonu relativně bez starostí.

Ode mě je to pro dnešek skutečně všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dnešního krásného dne. (18:21:12)