Petřkovice – Vel. Meziříčí 3:1 (kon.) | Hodonín – Kroměříž 0:0 (kon.) | Hulín – Uničov 1:4 (kon.)
Vyškov – Zlínsko 0:0 (kon.) | Mohelnice – Rýmařov 0:2 (kon.) | Líšeň – HFK Olomouc 3:2 (kon.)
Uh. Brod – Hlučín 1:0 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:0 (0:0)
FC Hlučín
Sobota 28.04.2018, 16:00 • Orelský st. • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Uherský Brod nakonec využil přesilovou hru, kdy byl v 69. minutě vyloučen Žižka. Hlučín se v posledních deseti minutách zápasu již jen prakticky bránil a po standardní situaci se domácí nakonec prosazují a mohli se tak radovat z výhry nad soupeřem z horního patra tabulky! (17:55:41)

90+3
    90+3. R. DAVID - 1:0

90+3
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Velká radost Uherského Brodu, který se prosazuje ze standardní situace, kdy centr Šálka skončil před brankou, kde se k míči jako poslední dostal RICHARD DAVID, který zajišťuje tři body svému týmu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jančík (FC Hlučín).

90+2
    Dlouhý aut a Šálek dvakrát střílel, ale pokaždé byl míč blokován. Následně faul Hlučína a na závěr ještě standardní situace pro domácí!

90+2
    Míč je před brankou Hlučína, který se již v posledních minutách jen brání.

90
    Rohový kop přinesl střelu Hruboše, který však nasměřoval míč hodně vysoko nad branku. Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    Dolina se snažil o přihrávku z pravé strany, nakonec vybojoval rohový kop.

88
    Po centru se od někoho dobře odrazil míč směrem do branky a někteří diváci už se radovali, ale míč stihl zachytit Kolenko.

87
    Blíží se koncovka zápasu a Brod nyní tlačí na svého soupeře, který nyní bude zahrávat rohový kop. Prosadí se v závěru zápasu?

86
    Žlutou kartu dostává Červinka (ČSK Uherský Brod).

85
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Jančík.

84
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Jaroněk.

84
    Ke střele se dostal domácí Dolina, ale Kolenko chytá.

83
    Stále sledujeme hru, kdy mnoho šancí nevidíme, centry většinou pochytají brankáři a nebo jsou natolik nepřesné, že končí mimo.

81
    Domácí zahrávali rohový kopo, při kterém brankář nepředvedl stoprocentní zákrok, ale ke střele se nedostal již žádný hráč Brodu.

79
    Na druhé straně povedená střela a míč se odrazil od břevna směrem ven do hřiště! Největší šance zápasu, ve které byli hosté.