Guimarães – Moreirense 1:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:0 (0:0)
Moreirense FC
Pátek 27.04.2018, 21:30 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães • Portugalská Primeira Liga • 32. kolo

90+6
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Héldon Ramos, přichází Rafael Miranda.
    90+3. Paolo HURTADO - 1:0

90+3
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    Domácí se dočkali v nastaveném čase vytoužené branky. Z levé strany pokutového území odcentroval Konan, na zadní tyči hlavou uklízel do prázdné brány HURTADO.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o sedm minut. Spousta času ke vstřelení rozhodující branky.

86
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Ronaldo Peña, přichází Ousmane Dramé.
    83. Hurtado na zadní tyči hlavou netrefil bránu.

83
    Hurtado se dostal na zadní tyči k nebezpečné hlavičce, jenž o kousek minula bránu.
    81. Wakaso střelou ze střední vzdálenosti o kousek míjí bránu.

81
    Wakaso už se na to nemohl koukat a tak se rozhodl ke střele ze střední vzdálenosti. Prudká střela jen těsně minula pravou tyč Jhonatanovi brány.

80
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Junior Tallo, přichází Rafael Martins.

72
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Arsénio, přichází Zizo.

67
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Bruno Ramires, přichází Alan Schons.

56
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Óscar Estupiňán, přichází Paolo Hurtado.
    35. Oscar Estupinan měl na kopačce vedoucí branku, Jhonatan kryje.

35
    Po delší době velká šance domácích. Na centrovaný balon si naběhl Oscar Estupinan, míč však pořádně netrefil a tak Jhonatan kryje.
    4. Raphinha v první velké šanci přestřeluje.

4
    První šance domácích. Konan utekl po levé straně, krásnou přihrávkou vybídl se skóróvání Raphinhu, ten ale střelou přestřeluje bránu.