Feyenoord – Sparta Rotterdam 3:1 (kon.) | Breda – Heerenveen 3:0 (kon.) | Zwolle – Willem II 0:1 (kon.)
Ajax – Alkmaar 3:0 (kon.) | Heracles – Utrecht 2:2 (kon.) | Arnhem – Twente 5:0 (kon.)
Venlo – Kerkrade 1:4 (kon.) | Groningen – Excelsior 4:0 (kon.) | Den Haag – Eindhoven 3:3 (kon.)
PEC Zwolle
0:1 (0:0)
Willem II Tilburg
Neděle 29.04.2018, 14:30 • IJsseldelta Stadion • Nizozemská Eredivisie • 33. kolo

Ode mě to bude pro dnešek vše. Doufám, že jste si zápas společně semnou užili a zase někdy příště se budu těšit. Hezký večer. (16:29:34)

Skončil nám dnešní zápas 33. kola mezi Zwolle a Tilburgem. Hosté v tomto klání dali domácím velkou lekci z produktivity. Zwolle v první poločase mělo hned několik šancí na to dostat se do vedení. Proti byl skvěle chytající Wellenreuther. V druhém poločase se obrázek hry příliš nezměnil a domácí zahazovali jednu šanci za druhou. V 67. minutě však udeřili hosté, kteří využili zaváhání domácí obrany a po pěkném centru Chirivelly se prosadil Azzaquiho. Domácí poté měli několik šancí na srovnání skóre, ale nenaložili s nimi jak se patří, a proto dnes odcházejí bez bodu. Hosté oproti tomu mohou slavit, protože po bojovném výkonu berou všechny tři body a definitivně zažehnali pád do druhé ligy.

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 12:5. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:14.

90+4

90
    Domácím se nedaří vytvořit si nějakou příležitost.

90
    Další nepřesný centr a hosté teď nikam spěchat nebudou.

90
    Nepřesná hlavička v podání domácích bere hodně času z jejich snahy na srovnání dnešního zápasu.

90
    Žlutou kartu vidí jeden z domácích hráčů. Konkrétně je to Bakker.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Další obrovská šance na srovnání, ale opět neskutečný Wellenruther, kerý je dnes opravdu k nezastavení!

88
    Další hlavičkový pokus, ale ani tenhle neskončil mezi třemi tyčemi.

87
    Hlavní sudí teď opravil rozhodnutí čárového a přisoudil míč domácím.

86
    Centr Sandera nenašel nikoho z domácích. Hra bude pokračovat odkopem od branky.

85
    Teď mohli hosté rozhodnout utkání, ale na poslední chvíli udržel naději pro domácí skvělým skluzem jeden z obránců.

83
    Jeden z domácích teď v nadějné hlavičkové pozici nedosáhl na balón.

82
    Po dalším pokusu se domácí dožadují rohového kopu. Sudí je neoblomný a nařizuje odkop od branky.