Feyenoord – Sparta Rotterdam 3:1 (kon.) | Breda – Heerenveen 3:0 (kon.) | Zwolle – Willem II 0:1 (kon.)
Ajax – Alkmaar 3:0 (kon.) | Heracles – Utrecht 2:2 (kon.) | Arnhem – Twente 5:0 (kon.)
Venlo – Kerkrade 1:4 (kon.) | Groningen – Excelsior 4:0 (kon.) | Den Haag – Eindhoven 3:3 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
5:0 (1:0)
FC Twente
Neděle 29.04.2018, 14:30Nizozemská Eredivisie • 33. kolo

Domácí celek potvrdil roli favorita, k prvnímu gólu z prvního poločasu přidal vel druhé části další čtyři, a tak mohou fanoušci Vitesse se svými hráči slavit jednoznačné vítězství. (16:19:57)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:16.

90+0

90
    Rána, kterou vyslal Thomas Bruns, končí vysoko nad brankou.

90
    Probíhá poslední minuta ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
    88. Tim MATAVŽ - 5:0

88
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Pátý gól domácího celku je tu. Krásnou ránou poslal balon pod horní tyčku TIM MATAVŽ. Žádné dlouhé míření, rána z první a fanoušci domácích slaví.

86
    Jeroen Houwen vykopává od své branky po rychlé akci, kterou nepřesnou hlavičkou zakončoval jeden z hostujících hráčů.

85
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše ve středu hrací plochy.

83
    Thulani Serero to sehrál výborně, uvolnil se před brankou, ale pokus o narážečku se spoluhráčem mu nevyšel podle představ.

82
    Fotbalisté v červeném, tedy hosté, se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, zatím ale marně. Richard Jensen hledal nepřesně spoluhráče.

80
    Bryan Linssen nedokázal projít přes obránce, a tak útočná akce domácích fotbalistů končí nezdarem.

79
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Matt Miazga, přichází Maikel van der Werff.

78
    Jen těžko se hostující Twente dostává do nějakých výraznějších šancí, velmi dobře hraje domácí defenziva.

77
    Domácí fotbalisté míří za výhrou v tomto zápase, kombinují na útočné polovině.

75
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Navarone Foor, přichází Thomas Bruns.

73
    Jeroen Houwen rozehrává od své branky, dlouhým výhozem našel spoluhráče, který však neměl komu přihrát.

73
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Michaël Maria, přichází Richard Jensen.