Slavia – Slovácko | 0:0 (kon.) | | | Teplice – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Bohemians 1905 | 1:1 (kon.) |
Jablonec – Liberec | 2:0 (kon.) |
Žižkov – Ústí n. L. | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Frýdek-Místek | 4:0 (kon.) | | | Příbram – Vítkovice | 2:1 (kon.) |
Varnsdorf – Opava | 1:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Znojmo | 3:2 (kon.) |
West Ham – Manchester City | 1:4 (kon.) | | | Manchester Utd. – Arsenal | 2:1 (kon.) |
Getafe – Girona | 1:1 (kon.) | | | Alavés – Atlético | 0:1 (kon.) | | | Valencia – Eibar | 0:0 (kon.) |
La Coruňa – Barcelona | 2:4 (kon.) |
Mohuč – RB Lipsko | 3:0 (kon.) | | | W. Brémy – Dortmund | 1:1 (kon.) |
Crotone – Sassuolo | 4:1 (kon.) | | | Atalanta BC – Janov | 3:1 (kon.) | | | Bologna – AC Milán | 1:2 (kon.) |
Hellas Verona – Spal | 1:3 (kon.) | | | Benevento – Udinese | 3:3 (kon.) | | | Sampdoria – Cagliari | 4:1 (kon.) |
Fiorentina – Neapol | 3:0 (kon.) | | | Turín – Lazio | 0:1 (kon.) |
Rennes – Toulouse | 2:1 (kon.) | | | Angers – Marseille | 1:1 (kon.) | | | PSG – Guingamp | 2:2 (kon.) |
Teplice – Hr. Králové | 1:1 (kon.) |
Dukla Praha – Bohemians 1905 | 2:5 (kon.) | | | Třinec – Brno | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Jirny – Převýšov | 2:0 (kon.) | | | Brozany – Nymburk | 4:0 (kon.) | | | Štěchovice – Písek | 3:1 (kon.) |
Benátky n/J – Chrudim | 3:1 (kon.) | | | Benešov – Králův Dvůr | 0:0 (4:2 po pen.) |
Trebišov – Podbrezová B | 2:0 (kon.) | | | Pohronie – Žilina B | 2:1 (kon.) |
Feyenoord – Sparta Rotterdam | 3:1 (kon.) | | | Breda – Heerenveen | 3:0 (kon.) | | | Zwolle – Willem II | 0:1 (kon.) |
Ajax – Alkmaar | 3:0 (kon.) | | | Heracles – Utrecht | 2:2 (kon.) | | | Arnhem – Twente | 5:0 (kon.) |
Venlo – Kerkrade | 1:4 (kon.) | | | Groningen – Excelsior | 4:0 (kon.) | | | Den Haag – Eindhoven | 3:3 (kon.) |
Beerschot – Antverpy | 0:0 (kon.) | | | Anderlecht – Charleroi | 3:1 (kon.) | | | Gent – Standard | 1:3 (kon.) |
Rio Ave – Chaves | 2:1 (kon.) | | | Boavista – FC Ferreira | 1:0 (kon.) | | | Marítimo – Porto | 0:1 (kon.) |
Belenenses – Braga | 0:1 (kon.) |
Sturm Graz – Rapid | 4:2 (kon.) | | | St. Pölten – Salzburg | 0:2 (kon.) |
Perm – Spartak | 0:2 (kon.) | | | Zenit – CSKA Moskva | 0:0 (kon.) | | | Rostov – Tosno | 2:0 (kon.) |
Celtic – Rangers | 5:0 (kon.) |
Cracovia – Termalica | 4:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Wisla Krakov | 0:1 (kon.) |
konec
TJ Štěchovice
3:1
(1:0)
FC Písek
88
|
Žlutou kartu dostává Holý (FC Písek).
|
|
24
|
Žlutou kartu dostává Pavlík (TJ Štěchovice).
|
|
20
|
Žlutou kartu dostává Švejda (TJ Štěchovice).
|
Branky:
5. Batka, 56. Volešák, 86. Batka – 57. Pinc
Rozhodčí: Petr Klupák – Tomáš Kyncl, Dagmar Žáková
Diváci:
Karty: 20. Švejda (STE), 24. Pavlík (STE) – 88. Holý (PIS)
Neproměněná penalta:
TJ Štěchovice:
Štěpanovský – Švejda (K), Busta, Kučera, Těžký – Pavlík – Košata, Volešák (89. Štědronský), Jakobovský, Novák – Batka.
Trenér: Zbyněk Busta.
Náhradníci: Vašák – Příhoda, Štědronský, Šum, Sulík.
Trenér:
FC Písek:
Hajdušek – Rendla (K), Milec (83. Grobár), Froněk (77. Voráček), Řezáč, Held J. (67. Kočí), Held M., Holý, Benetka (46. Hrachovec), Hanzlík, Pinc.
Trenér: Rostislav Grossmann.
Náhradníci: Varyš – Kočí, Hrachovec, Grobár, Voráček, Skála.
Trenér:
Štěpanovský – Švejda (K), Busta, Kučera, Těžký – Pavlík – Košata, Volešák (89. Štědronský), Jakobovský, Novák – Batka.
Trenér: Zbyněk Busta.
Náhradníci: Vašák – Příhoda, Štědronský, Šum, Sulík.
Trenér:
FC Písek:
Hajdušek – Rendla (K), Milec (83. Grobár), Froněk (77. Voráček), Řezáč, Held J. (67. Kočí), Held M., Holý, Benetka (46. Hrachovec), Hanzlík, Pinc.
Trenér: Rostislav Grossmann.
Náhradníci: Varyš – Kočí, Hrachovec, Grobár, Voráček, Skála.
Trenér:
Rozhodčí: Petr Klupák – Tomáš Kyncl, Dagmar Žáková
Diváci:
Michal Kunc