Dukla Praha – Bohemians 1905 2:5 (kon.) | Třinec – Brno 4:2 (kon.) | Slavia – Jablonec 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha
2:1 (1:1)
FK Jablonec
Neděle 29.04.2018, 11:00 • SC Horní Počernice • Juniorská liga – O umístění • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:51:50)

Je konec. Slavia nakonec vyhrála 2:1. Na začátku utkání byli aktivnější hosté, kteří šli nakonec v 17. minutě do vedení, když se prosadil Nicolas Hlůže. Ke konci první půle, ale ovládali hru Slavisté a ve 39. minutě dostali možnost vyrovnat z pokutového kopu, ke kterému se postavil Alejandro Martino a ten zakončil přesně k pravé tyči. V 55. minutě se domácí dostali do vápna, kde nakonec zakončil Nikola Bjeloš a poslal domácí do vedení. Poté byli lepší spíše domácí, kteří si vytvořili hned tři tutovky, ale ani jednu neproměnili.

90+3

90+3
    Hostující útočník se nedostal do zakončení po nákopu na něj a dopředu tak jde opět Slavia.

90+2
    Hostující hráč byl ošetřen a hra tak může pokračovat.

90+1
    Hostující hráč nyní potřebuje ošetření a hra je opět přerušena.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Opět skvělý lob za obranu, kde se do zakončení dostal domácí hráč, který chtěl přelobovat i brankáře, ale míč skončil pouze na horní síti branky!

89
    Hosté nacentrovali míč do vápna, ale tam nikdo nebyl a balón tak chytil Radotić.

88
    Domácí zadarmo získali autové vhazování na polovině hostů a s jeho zahráním nebudou spěchat.

87
    Opět se domácím nepovedl útok, ale hosté následně pouze odkopli míč až k brankáři Radotićovi.

86
    Slavia má autové vhazování na polovině Jablonce.

85
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Freit, přichází Škarda.

84
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Dostál, přichází Kozák.

84
    Nyní potřebuje hostující hráč ošetření na hrací ploše a hra je přerušena.

83
    Další naprostá tutovka domácích ani tentokrát nekončí brankou! Neskutečné co domácí nepromění a tohle je může po zápase hodně mrzet. Po skvělé přihrávce z pravé strany byli před brankářem hned dva hráči Slavie, ale ti si nedokázali poradit a nakonec tak balón skončil u brankáře Klementa!

82
    Následný roh se ale vůbec nepovedl, jelikož to byla spíš nepovedená přihrávka po zemi.