Zubří – Plzeň 30:31 (po pr.) | Karviná – Lovosice 24:18 (kon.) | Frýdek-M. – Dukla 27:31 (kon.)
Zubří – Plzeň 26:24 (po pr.)
HCB Karviná
24:18 (10:11) Stav série: 1:0
HK FCC Město Lovosice
Neděle 29.04.2018, 10:30Chance Extraliga mužů • Semifinále

Sedm branek ve druhém poločase je prostě málo. Karviná vede v semifinále 2:0 a je jednu výhru od souboje o extraligové zlato. Zápas ovlivnil parádní výkon Marjanoviče a zranění Motla z úvodu druhého poločasu. Následně toho hosté bez svého nejlepšího střelce moc nepředvedli, v útoku se trápili. Vypadá to tedy, že si Lovosice opět po roce zahrají o bronz s poraženým z dvojice Zubří – Plzeň. Avšak semifinále ještě není hotové. Pokračuje se v sobotu v Lovosicích. (12:01:48)

Konec zápasu. (24:18)

60
    Z levé spojky reaguje ještě Nantl. (24:18)

60
    Malý ještě zprava upravuje skóre proti Marjanovičovi. (23:18)

60
    Brůna a Tomáš Mlotek poslali míč na levou spojku, kterou vychytal hostující brankář. (23:17)

59
    Dohrávka do pravého křídla, kde zakončuje Malý mezi tři tyče. (23:17)

58
    Stach nezpracoval nahrávku na levé spojce, ale vzápětí chyboval na vlastní polovině Nedoma. (23:16)

58
    Nedoma dostal míč do sítě z pravého křídla. (23:16)

58
    Nantl hraje na pravé spojce, Jan Užek na pivotu. Lovosice brání 0:6. (22:16)

58
    Oddechový čas pro domácí. (22:16)

58
    Po nahrávce Landy z levé spojky minul Sýkora zadní tyč zakončením z levého křídla. (22:16)

57
    Po nahrávce Brůny byl z levé části brankoviště z šesti metrů přesný Jan Užek. (22:16)

56
    Malý utekl všem po pravé straně a zakončil svůj samostatný únik gólem levačkou. (21:16)

56
    Marjanovič je připravený proti zakončení z pravé spojky a gól z toho při hostujícím útoku nebude. (21:15)

55
    Je zřejmě hotovo, protože Zbránek proměnil trhák svojí pravou rukou. (21:15)

55
    Po nahrávce z pravé spojky zakončil Franc z pivota do Marjanoviče. (20:15)

54
    Zbránek poslal míč z levého křídla za Adamíka. (20:15)

54
    Bouček při krátkém hostujícím útoku snížil na rozdíl čtyř branek. (19:15)

54
    Míče se dotkl Slavomír Mlotek a Brůna, vzápětí byl faulovaný na levé spojce Monczka. (19:14)

Vít Muzikář

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Brůna, Monczka, Piątek, Plaček, Drzyzga, Wozniak, S. Mlotek, Jan Užek, Solák, T. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek.
    HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Franc, Landa, Sýkora, J. Motl, Stach, Bouček, Jelínek, Bičiště, Klimt, Konárik, Semerád, L. Hrdlička, Malý.

Rozhodčí: Bečička, Horák