Ufa – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Dynamo – Kazaň 0:0 (kon.) | Groznyj – Ural 0:0 (kon.)
FK Krasnodar – Lok. Moskva 2:0 (kon.)
FC Ufa
1:0 (1:0)
SKA Chabarovsk
Pondělí 30.04.2018, 10:30 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 28. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších online přenosů na počtenou. (12:28:03)

Je konec. Úvod duelu vyšel lépe domácím, kteří se hned ve 3. minutě ujali vedení díky brance Dmitrije Sysujeva. To však bylo z gólové nabídky všechno. První poločas následně již mnoho fotbalové krásy nenabídl. Ve stejném duchu pokračovala i druhá půle, jejíž obraz hry se začínal měnit po hodině hry, kdy hosté začali více útočit. Vyložené pozice však byly k vidění jen sporadicky. Za zmínku stojí snad jediné zakončení z malého vápna, při kterém však domácí netrefili bránu. Ufa nakonec v závěru ubránila své hubené vítězství a po výsledku 1:0 slaví důležité tři body.

90+4

90+4
    Ani poslední nákop před bránu domácích neslavil úspěch, kteří tohle utkání již zvládnou.

90+3
    Chabarovsk nyní obléhá svého protivníka v jeho vápně, ale ani jeden z centrů se prozatím neujal.

90+2
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Sylvester Igboun, přichází Azamat Zasejev.

90+1
    Nyní se za obranu dostal jeden z domácích, který nenašel před bránou nikoho v červeném. Následně se ke střele z úhlu dostal Suchov, jenž ovšem ztroskotal na zákroku Dovbňi.

90
    Sudí nastavuje 3 minuta nad rámec řádné hrací doby.

89
    Jenže hostům se nepodařilo dostat svůj centr do ohně a Ufa alespoň na chvíli uklidňuje hru.

88
    Dlouhý pas však sebral gólman Chabarovsku, kterému již příliš času na vyrovnání nezbývá.

87
    Na půlící čáře byl zastaven postup domácího celku, který bude moci z prostoru od střídaček alespoň vhazovat.

86
    Hosté se nyní vehementně dožadovali penalty poté, co nastřelili ruku Nikitina. Sudí se ovšem rozhodl nepískat, ačkoliv tato situace pokutovým kopem zaváněla.

85
    Po něm se sice Chabarovsk dostal k hlavičce, avšak jeho vysoký pokus stáhl do svých rukavic brankář Bělenov.

84
    Nikitin nyní neustrážil svého protivníka, kterému se povedlo odcentrovat. Našel však jen hlavu domácího beka, který zahrál na rohový kop.

83
    Nyní se i domácí dostali k šestnáctce soupeře. Přihrávku z pravé strany však na malém vápně odkopli zadáci SKA.

82
    Ufa se v posledních minutách převážně jen brání. Zatím její defenzívu hostující celek přelstít nedokázal.

81
    Hosté sice špatně zpracovali míč na levé straně, ale po odkopu domácích mohou alespoň vhazovat.

80
    Střídání v týmu SKA Chabarovsk: ze hřiště odchází Konstantin Savičev, přichází Maxim Kazankov.