Brighton – Manchester Utd. 1:0 (kon.)
Brighton & Hove Albion
1:0 (0:0)
Manchester United
Pátek 04.05.2018, 21:00 • Amex Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 37. kolo

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:01:58)

Rozhodčí Pawson naposledy foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, které skončilo překvapivým výsledkem. Chris Hughton a jeho svěřenci slaví velmi cennou výhru nad Manchesterem United, vítězný gól zaznamenal v 57. minutě Groß. Pro Brighton je dnešní výhra nad Manchesterem United, v historii Premier League, teprve výhrou druhou. Domácí fotbalisté si tříbodový zisk za dnešní výkon rozhodně zasloužili, hlavně za první poločas, ve kterém si vytvořili velmi zajímavé šance. Manchester United zabral až ve druhé polovině druhého poločasu, ale na nic vážnějšího se nezmohl, pochvalu si zaslouží snad jen brankář De Gea, který dělal maximum.

90+5

90+4
    Do konce utkání už zbývá jen pár vteřin a Mourinho v zázrak nevěří, a tak ještě během hry blahopřeje kouči Brightonu k výhře.

90+4
    Útočnou akci hostů zastavil praporek sudího, který signalizoval ofsajd.

90+3
    Chviličku na hřišti stráví také Ulloa, kterému uvolňuje místo Murray.

90+1
    Pogba obdržel přihrávku, navedl si mč na pravačku a poté vypálil jedovatou ránu zpoza vápna, avšak trefil jen bránícího protihráče, který svým tělem střelu zablokoval.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

88
    Dnes už dohrál také Izquierdo, místo kterého naskakuje March.
    87. Lingardova nepřesná střela

87
    Lingard dostal míč od Martiala a vystřelil, ale jeho střela přesná nebyla, takže Ryan nemusel zasahovat. Lingard se dožadoval pokutového kopu, protože měl pocit, že ho Duffy fauloval, ale sudí byl jiného názoru.

84
    Ze hry odchází Groß, který v 57. minutě poslal domácí tým do vedení a ted mu celý Amex ještě jednou tleská. Na poslední minutky si přichází zahrát Kayal.

84
    Hráčem utkání je zvolen Knockaert, který je dnes hodně aktivní a pracovitý, takže si toto ocenění určitě zaslouží.

83
    Pogba už ztrácí trpělivost. Francouzský fotbalista tentokrát vsadil na střelu z 30 metrů, která byla velmi prudká a taky se na ni hezky dívalo, ale Pogbův pokus skončil kousek nad břevnem, takže se stav skóre nemění.

81
    Do konce utkání zbývá necelých 10 minut a nějaké to nastavení, takže Manchester United už příliš času nemá. Pokud chtějí hosté dnes bodovat, tak musí v samotném závěru utkání hodně zabrat, aby alespoň vyrovnali na 1:1. Jestli se to hráčům v červených dresech podaří teprve uvidíme, ale nic není nemožné.

79
    Po Pogbovi zkoušel štěstí i Martial, kterému přihrál Mata, ale Martialova střela z voleje byla velmi nepřesná a míč skončil až někde na tribuně.

78
    Pogba se snažil vyrovnat na 1:1, ale jeho rána byla velmi nepřesná a Ryan mohl zůstat v naprostém klidu.

76
    Poslední střídání hostů: na lavičku si šel odpočinout Rojo, místo kterého naskočil na hrací plochu McTominay.

75
    Jako třetí se do střelecké pozice prodral Martial, ale jeho pokus jen o kousíček branku minul.