Vel. Meziříčí – Hodonín 4:2 (kon.) | HFK Olomouc – Hulín 0:4 (kon.) | Zlínsko – Val. Meziříčí 1:2 (kon.)
Kroměříž – Líšeň 3:4 (kon.) | Prostějov – Petřkovice 3:1 (kon.) | Hlučín – Mohelnice 1:1 (kon.)
1. SK Prostějov
3:1 (0:1)
FC Odra Petřkovice
Pátek 04.05.2018, 17:30 • Za Místním nádražím, Prostějov • Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:24:22)

Je konec. Prostějov nakonec otočil utkání ve druhém poločase, ovšem zásluhy jdou hlavně na jméno kapitána Karla Kroupy, který vstřelil hattrick a domácí vyhráli 3:1. Od úvodního výkopu byli hosté velice aktivní a ve 20. minutě šly Petřkovice do vedení, když se po rohovém kopu dostal ke hlavičce Roman Holiš a zakončil k levé tyči. O minutu později to málem bylo 2:0, ale hostující útočník si neporadil se samostatným nájezdem. Čtyři minuty před koncem měli domácí velké možnosti ke skórování, ale branku nedali. V 57. minutě byl domácí hráč zfaulován ve vápně a k pokutovému kopu se postavil Karel Kroupa, který zkušeně zakončil k levé tyči. V 69. minutě přiletěl centr z levé strany, do kterého se hlavou vložil opět Karel Kroupa a otočil stav utkání v domácí prospěch. A nakonec v 87. minutě se do třetice Karel Kroupa dostal k míči, následně si ho navedl na pravou nohu a z dvaceti metrů pumelicí zakončil k levé tyči. Prostějov si tak upevnil vedení v čele tabulky a před druhým Velkým Meziříčím vede o pět bodů.

90+1

90
    Martin Hirsch držel míč na levé straně a následně byl zfaulovaný.

89
    Hostující hráč se ještě snažil dostat míč do vápna z levé strany, ale tam ho odkopl domácí obránce.

88
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Zhykol, přichází Píchal.
    87. KROUPA - 3:1

87
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto a máme tady hattrick! KAREL KROUPA se dostal k míči zhruba dvacet metrů před bránou, místo přihrávky si ovšem navedl míč víc na pravou nohu a poté pumelicí zakončil přesně k levé tyči! Tento domácí kapitán si tak připisuje třetí branku a zkompletoval hattrick.

87
    Opět se hosté dostali do zakončení, ale tentokrát střela, která neměla moc razance skončila pouze u brankáře Jíchy.

87
    Marek Szotkowski skvěle přesprintoval hráče na pravé straně a z velkého úhlu zakončil, ovšem trefil pouze pravou tyč!

86
    Po následném centru domácích se faulem provinil domácí dvougólový střelec Karel Kroupa.

86
    Hostující hráč Martin Václavík šel do souboje ostře a rozhodčí mu odpískal faul ve středu hrací plochy.

85
    Domácí hráč odcentroval z levé strany, ale jeho pokus nebyl přesný a skončil jen u brankáře Goduly.