Karviná – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Brno – Jablonec 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Ostrava 0:0 (kon.)
Liberec – Jihlava 1:3 (kon.) | Olomouc – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Slovácko – Teplice 0:0 (kon.)
Slavia – Plzeň 2:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:3 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 05.05.2018, 16:00 • Stadion U Nisy, Liberec • HET liga • 27. kolo

Viděli jsme zápas dvou poločasů. V prvním hrál více Liberec a po zásluze šel na konci poločasu do vedení. Aktivní hra vydržela severočechům ještě na začátku druhé půle. Poté se probudila Jihlava a třemi góly otočila vývoj utkání. Zápas tedy skončil stejně jako na podzim, tedy vítězstvím Jihlavy 3:1. Děkujeme za pozornost a u dalšího online přenosu se těšíme. (17:50:32)

90+1

90
    Nastavuje se jedna minuta.

89
    Matěj Pulkrab ve snaze zahrát míč a vystřelit fauloval Schumachera. Tohle už si Jihlava nejspíš pohlídá.

88
    Domácí se ještě snaží zdramatizovat vývoj utkání. Teď budou mít šanci v podobě přímého volného kopu.

87
    Davis Ikaunieks vyslal nebezpečný projektil přes zeď. Václav Hladký byl pozorný a pokus lapil.

86
    Ruka Karafiáta znamená přímý kop pro hosty.

85
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jakub Fulnek, přichází Miroslav Keresteš.

84
    Coufalův centr propadl až na malé vápno. Žádný z libereckých hráčů nebyl v dostatečné blízkosti, a tak hrají hosté.

84
    Davis Ikaunieks nepropasíroval přihrávku přes Mikulu.

83
    Davis Ikaunieks mířil mimo.

82
    Žlutou kartu dostává Milan Kerbr (FC Slovan Liberec). jeho frustraci odnesl kapitán hostí Lukáš Vaculík.
    80. Davis IKAUNIEKS - 1:3

80
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DAVIS IKAUNIEKS. Asistence: Kamso Mara. Uprostřed pole vyrobil chybu útočník Matěj Pulkrab. Jeho zaváhání využil Kamso Mara, který utekl, předložil míč lotyšskému kanonýrovi Ikaunieksovi, který se střelou na vzdálenější tyč nemýlil.

79
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Radim Breite, přichází Miloš Bosančić.

79
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Václav Pilař, přichází Daniel Bartl.

79
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jozef Urblík, přichází Vladislav Levin.

78
    Domácí jsou mimo. Nedokážou si dát kloudnou přihrávku.

Tomáš Honzejk

Branky: 44. Pulkrab (Karafiát) – 58. Dvořák (Zoubele), 72. Dvořák, 80. D. Ikaunieks (Mara)

Karty:   53. Potočný (LIB), 56. Wiesner (LIB), 82. Kerbr (LIB) – 51. Mara (JIH)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 11:12. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:7.
    FC Slovan Liberec: Hladký – Coufal (C), Mikula, Karafiát, Kerbr – Wiesner, Breite (79. Bosančić), Folprecht, Pilař (79. Bartl) – Pulkrab, Potočný (65. Oscar).
    Náhradníci: Nguyen – Malinský, Bosančić, Havelka, Bartl, Oscar, Kačaraba.

FC Vysočina Jihlava: Rakovan – Vaculík (C), P. Buchta, Štěpánek, Schumacher – Mara – Fulnek (85. Keresteš), Urblík (79. Levin), Dvořák, Zoubele (73. Popović) – D. Ikaunieks.
    Náhradníci: Valeš – Keresteš, Levin, Popović, N. Daníček, Opluštil, Nový.

Rozhodčí: Houdek – Boček, Koval