Linz – Rapid 0:2 (kon.) | Austria – Admira 0:0 (kon.) | Mattersburg – Rheindorf Altach 0:1 (kon.)
St. Pölten – Wolfsberger 0:1 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
0:1 (0:1)
SC Rheindorf Altach
Sobota 05.05.2018, 18:30 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakouská Bundesliga • 33. kolo

Já se s vámi tímto loučím a někdy zase na počtenou! (20:29:33)

Máme tu konec zápasu ve kterém hosté Mattersburg prohrál s Altachem 0:1, Hosté se ujali ve 22. minutě vedení, kdy si Grbic naskočil na centr a hlavou z bezprostřední blízkosti prostřelil brankáře domácích. Další šance se naskytla až v 84. minutě, kdy domácí Prevljak nastřelil tyč. V závěru ještě domácí měli obrovský tlak, ovšem kýženého srovnání se nedočkali.

90+8

90+8
    Hosté odvrátili centr pouze na roh.

90+7
    Volný přímý kop šanci nenabídl, následně Prevljak stál v ofsajdu.

90+6
    Už se nastavuje šest minut nad rámec utkání, domácí stále okupují hostující branku, teď mají k dispozici volný přímý kop.

90+5
    Zblokovaná střela Grubera.

90+4
    Dlouhý nákop Mattersburgu, ale hosté odvracejí.

90+3
    Domácí zavírají svého soupeře, ale k žádné větší střele se nemohou propracovat.

90+2
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Stefan Nutz, přichází Alexandar Petkovič.

90
    Lukse dostává třetí žlutou kartu utkání.

90
    Ten hosté celkem poklidně odvracejí.

89
    Centr domácích Lukse vyrazil na roh.

88
    Pěkná střela Aignera a Kuster se teď zaskvěl dobrým zákrokem.

87
    Střela hostujícího Grbice šla vysoko nad bránu Kustera.

86
    Faul na polovině hřiště. Provinil se domácí Lechner.

84
    Jen co jsem to dopsal se domácí z rychlého protiútoku dostali ke střele, Prevljak dostal přihrávku na vápno a trefil pravou tyč Lukseho branky.

83
    Hosté teď ušetřili spoustu času na polovině domácích, domácí se nemohou dostat do tlaku.