Chabarovsk – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Tosno – Dynamo 1:2 (kon.) | Lok. Moskva – Zenit 1:0 (kon.)
Spartak – Rostov 2:0 (kon.)
SKA Chabarovsk
0:1 (0:1)
FK Krasnodar
Sobota 05.05.2018, 10:00 • Stadion imeni V. I. Lenina, Chabarovsk • Ruská Premier Liga • 29. kolo

Hostující celek potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas o jednu branku. Vyrovnat mohl domácí celek v nastaveném čase, ale Maxim Kanunnikov nedokázal proměnit pokutový kop. (11:59:19)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:5. Rohy: 10:10. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:7.

90+4

90+4
    To už probíhá poslední nastavená minuta. Domácí se dál pokouší zakončovat. Další střelu kryje Stanislav Kricjuk.

90+2
    Maxim Kanunnikov dobře vypálil, ale jeho pokus skvěle vyrazil gólman Stanislav Kricjuk, který se stává hrdinou okamžiku.

90+2
    Pokutový kop pro domácí.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat. Vykopávat bude Stanislav Kricjuk.

90
    Fjodor Smolov mohl navýšit vedení svého celku, ale jeho nepříliš důraznou ránu kryje brankář Alexandr Dovbňa.

89
    Centr se snesl před branku, kde byl pozorný brankář.

89
    Volný kop pro SKA.

88
    Od své branky rozehrává domácí celek, do kombinace se zapojil také brankář. Mnoho času už domácí nemají.

86
    Z velké dálky to zkoušel Roman Šiškin, jeho projektil končí ale mimo branku. Gólman vůbec zasahovat nemusel.

85
    Chabarovsk kombinuje na útočné polovině, pokouší se o vyrovnání, zatím ale marně. Krasnodarská obrana hraje pozorně a zásobuje útočníky dlouhými balony.

83
    Další práce pro hostujícího brankáře. Dobře vypálil Maxim Kanunnikov a jeho ránu zastavil brankář.

82
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Pavel Mamajev, přichází Igor Kalinin.

81
    Skvěle zasáhl hostující brankář. Maxim Kanunnikov byl před brankou obranou zapomenutý, dostal míč a vypálil. Jeho ránu dobře zastavil brankář Stanislav Kricjuk.

80
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, hostující celek se nyní musí bránit tlaku soupeře.

79
    Pavel Mamajev měl velkou šanci, ale svou střelu neposlal dostatečně přesně, a tak zasáhl domácí brankář.