Malaga – Alavés 0:3 (kon.) | Atlético – Espanyol 0:2 (kon.) | Las Palmas – Getafe 0:1 (kon.)
Barcelona – Real Madrid 2:2 (kon.)
Malaga CF
0:3 (0:1)
Deportivo Alavés
Neděle 06.05.2018, 12:00 • Estadio La Rosaleda • Španělská LaLiga • 36. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:51:45)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:13.

Je konec! Málaga nezvládla domácí utkání s Deportivem Alavés a prohrála 0:3. Domácí fotbalisté sice hráli častěji s míčem na kopačkách, ale s vedením odcházeli do kabin fotbalisté Deportiva. Hosté se totiž prosadili už ve třetí minutě, kdy se trefil Manu García, na jehož pokus brankář nedosáhl. Po změně stran mohla Málga vyrovnat, ale González hlavou minul branku. V 68. minutě navíc přidal druhou branku hostů Ermedin Demirović a o další dvě minuty později se nádherně trefil Ibai Gómez!

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Youssef En-Nesyri prošel kolem dvou obránců hostujícího celku a na hranici pokutového území se poroučel k zemi. Málaga bude rozehrávat.

89
    Andrés Prieto po delší době vyrazil z branky na malé vápno, kde do rukavic schoval prudký centr z pravé strany hrací plochy. Málaga má čas na jeden útok.

88
    Deportivo už dnešní duel pouze dohrává! Hosté vědí, že si z Málagy odvezou tři body a mohou si závěrečné minuty vychutnat.

87
    Málaga se v závěru tlačí do útoku a snaží se přidat alespoň čestný zásah! Fernando Pacheco tentokrát musel zasahovat proti přesné hlavičce Bastóna a míč vyškrábl na roh!

86
    Ibai Gómez je při chuti! Autor třetí branky hostujícího celku zkusil štěstí střelou vnějším nártem, jenže jeho pokus těsně minul vzdálenější tyčku!

85
    Ermedin Demirović si tělem pokryl míč před napadajícím Bastónem. Domácí fotbalista může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.

84
    Rodrigo Ely se zapojil do ofenzívy hostujícího celku. Na hranici pokutového území si vyměnil přihrávku s Gómeze, ale ten už nestačil zakončit.

83
    Málaga zahrávala rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde s přehledem zasáhl hostující obránce Alexis.

82
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Diego Rolán, přichází Alberto Bueno.

81
    Hra je přerušena! Po předchozím souboji zůstává na trávníku ležet jeden z hostujících fotbalistů, který se drží za bolavé koleno.

80
    Roberto Rosales fauloval na polovině hrací plochy unikajícího soupeře a dostává žlutou kartu.

79
    Alexis se rozhodl pro rozehrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže na jeho prudkou přihrávku nedosáhl nikdo v černém dresu. Míč tak propadl do zámezí.

78
    Fernando Pacheco rozehrál od vlastní branky. Hostující brankář našel Gómeze, který hlavou prodloužil míč jen na dobře postaveného obránce.

77
    Ibai Gómez vykouzlil krásný centr vnějším nártem. Na zadní tyči si na jeho pobídku naběhl Ermedin Demirović, který v pádu trefil jen Andrése Prieta!

Tomáš Kubečka

Branky: 3. García (H. Pérez), 68. Demirović (I. Gómez), 70. I. Gómez (Demirović)

Karty:   61. González (MLG), 80. Rosales (MLG) – 35. Diéguez (DAL)

Malaga CF: Prieto – Rosales, L. Hernández, Miquel, González – Rolán (82. Bueno), Lacen (65. Iturra), Adrián González, Lestienne – En-Nesyri, Id. Brown (46. Bastón).
    Náhradníci: Roberto – Iturra, Bastón, Success, Bueno, Keko, I. Rodríguez.

Deportivo Alavés: Pacheco – Alexis, Ely, Maripán, Diéguez (46. Martín) – D. Torres, García, I. Gómez, Demirović – Guidetti (75. Wakaso), H. Pérez (62. Burgui).
    Náhradníci: Sivera – Laguardia, Santos, Burgui, Munir, Wakaso, Martín.

Rozhodčí: González – Becerril, Rúbio