Saint-Étienne – Bordeaux 1:3 (kon.) | Lyon – Troyes 3:0 (kon.) | Rennes – Štrasburk 2:1 (kon.)
Toulouse – Lille 2:3 (kon.) | Caen – Monaco 1:2 (kon.) | Dijon – Guingamp 3:1 (kon.)
Méty – Angers 1:2 (kon.) | Nantes – Montpellier 0:2 (kon.) | Marseille – Nice 2:1 (kon.)
Dijon FCO
3:1 (1:0)
EA Guingamp
Neděle 06.05.2018, 17:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo

S konstatováním, že Dijon vyhrál 3:1 se s vámi loučím a přeji příjemný sobotní večer. (19:04:30)

Je dobojováno! Dijon vyhrál doma nad Guingampem 3:1. Ve 34 minutě otevřel skóre Kwon Chang-hoon, za hosty pak snížil Eboa Eboa, ale v 65 minutě dal po rohu branku Yambére a v závěru zápasu pečetil výhru Sliti.

90+3

90+2
    Ale obrana Dijonu si s ním v klidu poradila a odkopla míč do bezpečí.

90+2
    Roh pro Guingamp.

90+1
    Dijon právě vstřelil branku!
    Až před brankáře se dostal SLITI NAIM a a na dvakrát překonal bezmocného Johnssona.

90+1
    Dobrý obranný zákrok Sorbona, zároveň rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec stanovené doby.

90
    Dijon teď uspořil několik sekund na polovině hostů, hosté se nemohou dostat do tlaku.

89
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Arnold Bouka Moutou.

87
    Tavares teď běžel sám na brankáře, ale netrefil branku. Teď se hraje nahoru dolů.

86
    Ale bylo to špatně kopnuté od Greniera a míč šel až ze hřiště.

85
    Po faulu na Phiriho je tu dobrá šance na vyrovnání pro Guingampu.

84
    Slitiho střela z pravé strany jen o kousek minula branku Guingampu, už mohlo být téměř hotovo!

83
    Centr který do vápna domácích poslal Coco si v klidu ze vzduchu stáhl do rukavic Reynet.

81
    Nepřesná hlavička Slitiho po centru od Chafika.

80
    Hosté teď špatně rozehráli a u míče jsou tak hráči Dijonu, kteří svého soupeře nepouští do žádného tlaku.

78
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Thuram, přichází Yeni Ngbakoto.

77
    Špatná přihrávka Tavarese končí na kopačkách hostů, ti mají ještě přes deset minut na to, aby něco s výsledkem udělali.

Ladislav Pospíchal

Branky: 34. Kwon Chang-hoon (Rosier), 65. Yambéré (Kwon Chang-hoon), 90+1. Sliti – 57. Eboa Eboa (Grenier)

Karty:   71. Chafik (DIJ)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 6:7.
    Dijon FCO: Reynet – Yambéré, Djilobodji, Haddadi – Chafik (89. Bouka Moutou), Amalfitano, Marié, Massouema (37. Loiodice), Rosier – Kwon Chang-hoon (72. Tavares) – Sliti.
    Náhradníci: Leroy – Robert, Loiodice, Sahibeddine, Bouka Moutou, Tavares, Rüfli.

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Sorbon, Eboa Eboa, Martins Pereira – Blas (67. Coco), Didot (66. Phiri) – Thuram (78. Ngbakoto), Grenier, Benezet – Briand.
    Náhradníci: Petrić – Rebocho, Deaux, Ngbakoto, Phiri, Coco, Kerbrat.

Rozhodčí: K. Abed – N. Danos, M. Berchebru