Udinese – Inter 0:4 (kon.) | Lazio – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Spal – Benevento 2:0 (kon.)
Chievo – Crotone 2:1 (kon.) | Janov – Fiorentina 2:3 (kon.) | Neapol – Turín 2:2 (kon.)
Sassuolo – Sampdoria 1:0 (kon.) | Cagliari – AS Řím 0:1 (kon.)
S. S. Lazio
1:1 (1:1)
Atalanta Bergamo
Neděle 06.05.2018, 15:00 • Olimpico, Řím • Italská Serie A • 36. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:00:30)

Je konec. Utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Už ve 2. minutě dostal Musa Barrow přihrávku do vápna, kde si míč zpracoval a následně zakončil k pravé tyči. Atalanta tak brzy vedla 1:0. V 10. minutě mohl kapitán Alejandro Gómez poslat hosty do dvoubrankového vedení, ale jeho zakončení skončilo pouze na pravé tyči. Ve 24. minutě Sergej Milinković-Savić poslal centr na Alberta, který si míč zpracoval a následně přihrál před bránu, kde byl připraven Felipe Caicedo a ten zavěsil balón do sítě a srovnal stav na 1:1. V 67. minutě předvedl domácí brankář skvělý zákrok proti střele Freulera. V 86. minutě mohli hosté rozhodnout, ale neproměnili dvě velké šance. Nakonec se i v 90+2. minutě dostal hostující hráč ke hlavičce, ale ta skončila vedle pravé tyče.

90+3

90+3
    Následně se domácí dostali dopředu, ale po nepřesné přihrávce získali míč hosté.

90+2
    Málem bylo rozhodnuto, ovšem střela hlavičkou skončila těsně vedle pravé tyče Strakošovy brány!

90+2
    Hosté nyní získali přímý kop z levé strany a je to jejich jedna z posledních šancí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Nyní se ovšem dopředu dostali opět hosté, ale následná střela byla zblokována.

89
    Tolói zfauloval domácího hráče a dostal tak zaslouženou žlutou kartu.

88
    Po rohovém kopu se hostující hráč dostal do zakončení, ale hlavou zamířil pouze nad bránu Strakoše.

87
    Následný rohový kop Atalanty nic nepřinesl, ale posléze získali další.
    86. Hosté měli dvě velké šance, ale druhou branku nevstřelili.

86
    Ani tentokrát to není branka ze strany hostů! Po přihrávce z levé strany se hostující hráč dostal do zakončení, ale Tomas Strakoša předvedl skvělý zákrok! Poté se míč dostal k Hansu Hateboerovi, ale jeho pokus vyrazil Stefan de Vrij!

84
    V ofsajdové pasti se nachytal hostující hráč a u míče tak bude Lazio.

83
    Následně rohový kop nic nepřinesl a po chvíli se ve středu hřiště dopustil faulu domácí hráč.

82
    Skvělý zákrok domácího obránce, který se vrhl skluzem proti zakončení hostujícího hráče a následuje tak rohový kop pro Atalantu.

81
    Centr domácích z pravé strany skončil jen na hlavě hostujícího hráče a následuje tak rohový kop pro Lazio.