Rakousko – Rusko 0:7 (kon.) | J. Korea – Kanada 0:10 (kon.) | Švédsko – Česko 3:2 (kon.)
Německo – Norsko 4:5 (0:3 po s.n.) | Slovensko – Švýcarsko 0:2 (kon.) | Lotyšsko – Finsko 1:8 (kon.)
po s.n. (0:3)
Německo
4:5 (2:2, 1:1, 1:1 - 0:0)
Norsko
Neděle 06.05.2018, 16:15 • Jyske Bank Boxen (Herning) • Mistrovství světa • Skupina B

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:02:24)

Střely na bránu 44-36.

Sledovali jsme velice vyrovnané utkání mezi Německem a Norskem, které končí výhrou Norska 4:5 po nájezdech. Norové vždy vedli, nicméně Německo vždy vyrovnalo. Nejprve se prosadili Olimb s Olsenem, jenže ještě v první třetině vyrovnal Hager a Michaelis. Ve druhé třetině se radoval Bastiansen, jenže srovnal Hager. Ve třetí třetině poslal Sorvik Nory do vedení, jenže o dvacet sekund později vyrovnal Seidenberg. V nájezdech kralovali Norové, když Němci nedali ani branku a Norové hned tři díky Trettenesovi, Tobiasi Lindströmovi a Bastiansenovi. Německo to bude mít již hodně těžké ,aby postoupili do čtvrtfinále.

65:00 Mathias TRETTENES - 4:5

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Norska.
    Autorem vítězné branky je MATHIAS TRETTENES.