Nové Veselí – Hranice 33:26 (kon.) | Plzeň – Zubří 28:25 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
33:26 (13:13)
TJ Cement Hranice
Neděle 06.05.2018, 12:05 • ZDT Arena, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • O 9. - 12. místo

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 33:26 (13:13)
    Nejvíce branek: Chosik 7, Bartůněk 4, Melichar 4 – Mičkal 6/3, Stržínek 5, Pernička 5. Rozhodčí: Špunar, Šlezingr. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/3. Vyloučení: 2:2. (13:28:38)

Dnes bude v Novém Veselí hodně veselo. Domácí se rozloučili s diváky a sezonou výhrou 33:26, pro fanoušky tak bude po utkání k dispozici 231 piv zdarma, což je slušná pálka. Veselí dnes bylo lepším celkem zejména v druhé půli, což vyústilo ve výhru o sedm branek. Ve druhé půli se ale utkání hodně vyhrotilo, to i díky nepřesnému metru sudích, kteří průběhu utkání moc nepomohli. Na to se ale historie ptát nebude, s vědomím, že domácí vyhráli 33:26 se od posledního extraligového onlajnu v Novém Veselí pro tuto sezonu loučí Tomáš Kalas.

Konec zápasu. (33:26)

60
    13 sekund před koncem naprosto zbytečné. Sekulić fauloval Perničku, to ano, ale Pernička byl relativně neslušný a dostává dvě minuty. Aby se do toho montoval Živojinović, nevím. Sekulić a Pernička mají po dvou minutách. (33:26)
    60
    Melichar si proskok užil, šlajsem upravuje na sedmibrankový rozdíl. (33:26)

59
    Chosik výborně doběhl míč, který vystřelil Sekulić, ale Brož ho zblokoval a poslal Šmída dopředu. (32:26)

59
    Oddechový čas pro domácí. Zhruba 82 sekund před koncem. (32:26)
    59
    Už se jenom dohrává. Mičola nebyl ani v protiútoku stíhán a upravuje na 26:32 z pohledu Hranic. (32:26)

58
    Lavička domácích vstala jako jeden muž poté, co Pernička mimo hru zahodil na zem Skalického. Pokračuje se ale dále, bez trestu. (32:25)
    57
    Veselí si poslední minuty užívá, další ztrátu míče hostí proměnil v gól Krčál. (32:25)

57
    Dolejší dostává hodně prostoru poslední dobou, navíc si vychutnává ovace haly, když doskočil míč, který mířil do brejku. (31:25)
    56
    Hra se rozjela v posledních minutách a Valoušek ze sedmičky přidává 31. gól Sokola. (31:25)
    56
    Mičkal toho využívá a z rychlého protiútoku snižuje na pět branek. (30:25)

55
    Domácí na hraně pasivity, nemohou se dostat přes obranu Hranic. (30:24)
    55
    Domácí přestali hrát a důsledkem je 24. gól hostí, Pernička byl z pravého křídla neomylný. Domácí trenér bere oddechový čas, hosté se vrátili herně do zápasu. (30:24)
    54
    Hosté se pomalu vrací zpět do hry, hodně laxní bránění přineslo sběh Mičkala a přesné zakončení. (30:23)

54
    Domácí fanoušci vyvolávají jednotlivě hráče a děkují jim tímto za sezonu. (30:22)
    53
    Tůma rychlým proskokem snižuje na osmigólový rozdíl. (30:22)
    52
    Skalický doběhl míč téměř do nulového úhlu a nahrál Krčálovi, který zakončil velmi luxusně a přidal třicátý gól Veselí. (30:21)