Podbrezová B – Bardejov 1:0 (kon.) | Sereď – Pohronie 2:1 (kon.)
ŠKF Sereď
2:1 (1:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Neděle 06.05.2018, 17:00 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 28. kolo

Sereď zaokrúhlila počet získaných bodov na šesťdesiat, náskok na Skalicu tak opäť narástol na štyri body. Pohronie nemá ani po dnešku istotu záchrany, avšak dve kolá pred koncom majú futbalisti, ktorí hrajú svoje domáce zápasy v Žiari nad Hronom, náskok piatich bodov na prvé zostupové miesto, pričom sa bude dať získať už len šesť bodov.

Dnešné stretnutie poznalo iba dvoch strelcov. Ľubomír Ulrich otváral, aj zatváral vývoj duelu. Na jeho prvý presný zásah ešte našiel odpoveď Patrik Blahút, avšak na gól z 84. minúty už hostia reagovať nestihli. (19:03:53)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 7:2.

90+3

90+2
    Nie, nie, Pohronie dnes body nezíska. Ani tento atak sa gólom neskončil. Je po všetkom.

90+1
    Nevydarená akcia po pravej strane, hostia si môžu sypať popol na hlavu. Ružinský sa s odkopom neponáhľa.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Lopta ďaleko od Ružinského, zápas opäť prerušený z dôvodu zranenia hosťujúceho borca.

89
    Dvomi striedaniami sa čas opäť o čosi skrátil, rozhodcovia na to budú brať ohľad aj pri dĺžke nadstaveného času.

88
    Domáci futbalista si pri ofenzívnej snahe pomohol nedovoleným spôsobom. Lopta pre hostí.

87
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Ulrich, prichádza Laura.
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Kovařík, prichádza Lukáč.

86
    Dnešné stretnutie sleduje 589 divákov.

85
    Veľa času na odpoveď nezostáva. Pohronie ale urobí všetko preto, aby vyrovnalo.

83
    Sereď dala gól!
    Vytúžený gól naozaj prichádza! Na štadióne prepukla vlna radosti, domáci bližšie k postupu do Fortuna ligy. Aj v tomto prípade rozvlnil sieť Jenča ĽUBOMÍR ULRICH.

82
    Sereď postupuje do útoku stredom ihriska.

81
    Žltú kartu dostáva Pidruchnyi (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

81
    Po minúte môžeme pokračovať. Tieto prerušenia sa určite odzrkadlia aj na nadstavenom čase.