Devils Zlín – Černošice 8:6 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 4:13 (kon.) | IHC Nový Jičín – HC Boskovice inline 10:3 (kon.)
IHC Přerov – IHC Kladno 16:6 (kon.) | IHC Nový Jičín – Brno 12:3 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Roller Storm 4:7 (kon.)
Uh. Brod – Černošice 9:6 (kon.) | IHC Olomouc – IHC Kladno 3:8 (kon.)
IHC KANCI Uherský Brod
9:6 (2:0, 1:4, 5:0, 1:1)
SK Černošice
Neděle 06.05.2018, 16:00STILMAT extraliga inline hokeje • 2. kolo

Černošice se dokázaly ve druhé čtvrtině dostat do zápasu a dokonce otočit, jenže po výměně stran se podařilo Brodu vyhrál čtvrtinu 5:0 a vedení už udržel. (17:37:23)

46:40
    Černošice právě vstřelily branku!
    Hosté na závěr využívají přesilovku. Prosadil se ROBIN MALÝ. Asistence: Pavel Mrňa, Dominik Sem.

46:34
    Vyloučení v týmu IHC Uherský Brod (Gazda – 1,5 min., sekání).

45:26
    Mikulec se natlačil před Škardu a dostal se k dobrému zakončení, ale nedokázal puk poslat v dostatečně vysoké letové hladině přes brankářův beton.

43:32
    Semova rána jen zaduněla do betonu Halody a odrazila se do rohu.

41:37
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Na jedné neuspěl proti Halodovy Růžička, na druhé se Škarda vyznamenal proti Hložánkovi.

40:30
    Daniel Čech zakončil pouze do betonu domácího brankáře.

39:03
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN MIKULEC. Asistence: Pavlůsek.

38:13
    PAVEL MRŇA dostal puk do Malého a nádherně vymetl bližší šibenici Halodovy brány.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:07
    Autorem branky je DANIEL GAZDA. Asistence: Janota a Haloda.

34:45
    Domácí využívají přesilovku. JAN MIKULEC se ocitl sám před brankářem a dorazil za něj puk.

34:04
    Vyloučení v týmu SK Černošice (Růžička – 1,5 min., hákování).

33:00
    Akci dvou na jednoho vyřešil Michal Popelka přihrávkou na ERIKA HLOŽÁNKA, který bez potíží pověsil puk do šibenice. Asistence: Popelka.

31:56
    Autorem branky je DANIEL GAZDA, pro kterého jde už o čtvrtý gól v utkání. Bez asistence.

31:26
    Vynikající Škarda proti Pavlůskovi udržel beton u tyčky a odolal několika dorážkám. Podržel tak hotsující tým. Skóre je stále nerozhodné.

30:46
    Pavlůskovu ránu chytil bez potíží Škarda do klína a skóre se tak nemění.

30:06
    Autorem branky je DANIEL GAZDA. Asistence: M. Haloda.

27:40
    Surý pálil v dobré pozici bez přípravy, ale o kousek minul Škardovu bránu.

25:00
    Pánek vypálil ve druhé polovině zápasu jako první, ale minul vzdálenější tyč.

24:01
    Začala třetí čtvrtina.

Na konci druhé čtvrtiny hosté pořádně zabrali a během tří minut dokázali otočit vývoj utkání ve svůj prospěch.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

23:09
    Autorem branky je DANIEL ČECH. Asistence: Krudenc a Mrňa.

22:09
    Autorem branky je PAVEL MRŇA. Asistence: Krudenc a Malý.

20:31
    Vyloučení v týmu IHC Uherský Brod (Mikulec – 1,5 min., podražení).

20:15
    Hosté bleskově snižují. Na konci pohledné kombinace Růžičky a Sema byl ROBIN MALÝ a snížil.

19:16
    Domácí přesilovku využili. Z vrcholu postavení pálil DANIEL GAZDA.

17:57
    Vyloučení v týmu SK Černošice (Sem – 1,5 min., podražení).

17:45
    Hosté předvedli krásnou kombinaci, na konci které byl Pánek. Jeho střelu ovšem pokryl Haloda.

16:20
    Čas 16:20, hostující PAVEL MRŇA táhl individuální akci a snižuje!

15:30
    Domácí oslabení ubránili, i když v závěru se prezentoval jedovatou střelou Krudenc.

14:00
    Domácí se zatím brání úspěšně.

13:17
    Vyloučení v týmu IHC Uherský Brod (Janota – 1,5 min., vysoká hůl).

12:25
    Mrňa si z domácím obránců udělal kužely, pak ale v ideální pozici trefil jen dobře připraveného Halodu.

12:01
    Začala druhá čtvrtina.

Domácí si díky gólu Gazdy těsně před koncem první periody vypracovali vedení 2:0 po první čtvrtině.

12:00
    První čtvrtina skončila.

11:54
    Autorem branky je DANIEL GAZDA.

08:55
    Budil se pokusil o střelu z vrcholu kruhu. Škarda dokázal zasáhnout.

07:57
    Stejně jako na loňském mistrovství světa v Nanjingu se pokusil Krudenc o efektní zakončení zpoza brány s nabráním puku na hokejku, ale Haloda se nenechal oklamat a zasáhl.

06:40
    Škarda udržel beton proti několika domácím pokusům u tyčky. Skóre se stále nemění.

05:46
    Hra se vrací na stranu Brodu. Zatím sledujeme boj hlavně ve středním pásmu, střel je k vidění pomálu.

04:58
    Růžička to zkoušel na Halodu ze strany, ale puk netrefil ideálně a domácí brankář zasáhl.

03:50
    Černošice rozestavily přesilovkový čtverec a nakonec se do rány opřel Mrňa, ale Haloda zasáhl.

03:03
    Vyloučení v týmu IHC Uherský Brod (Gazda – 1,5 min., hákování).

01:54
    Janota našel volného MICHALA POPELKU a domácí jdou do vedení.

01:10
    Gazda se dostal až před Škardu, ale v rozhodující chvíli mu puk utekl z hokejky.

00:35
    Po úvodním buly se ujaly puku Černošice, ale přihrávka Mrni Pánka nenašla.

00:01

Utkání začne zhruba s pětiminutovým zpožděním.

V Uherském Brodě se střetnou dva týmy, které do soutěže nevstoupily podle představ. Jak hráči domácího klubu, tak Černošic zatím odehráli dvě utkání, ve kterých vyšli bodově naprázdno. Ve vzájemném zápase se tak utkají o první letošní body.

Uherský Brod ve svém třetím extraligovém zápase doma vyzve Černošice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Marek Janoš

Branky a nahrávky: 2. Popelka (Janota), 12. Gazda, 20. Gazda, 31. Gazda (M. Haloda), 32. Gazda, 33. Hložánek (Popelka), 35. Mikulec (Surý, Budil), 36. Gazda (Janota, Haloda), 40. Mikulec (Pavlůsek) – 17. Mrňa, 21. Malý (Sem, Růžička), 23. Mrňa (Krudenc, Malý), 24. Čech (Krudenc, Mrňa), 39. Mrňa (Malý), 47. Malý (Mrňa, Sem)

IHC KANCI Uherský Brod: Haloda (Chovanec) – Popelka, Pavlůsek, Budil, Vaněk, Mikulec, Haloda, Heča, Hložánek, Gazda, Janota, Surý "C".
    SK Černošice: Škarda – Malý "C", Sem, Skočovský, Čech, Pánek – Mrňa, Krudenc, Růžička.