Uničov – Líšeň 3:1 (kon.) | Mohelnice – Val. Meziříčí 4:0 (kon.) | Zlínsko – Prostějov 3:2 (kon.)
Uh. Brod – Petřkovice 0:3 (kon.) | Hlučín – Kroměříž 1:1 (kon.) | HFK Olomouc – Vyškov 1:1 (kon.)
Rýmařov – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.) | Hulín – Hodonín 3:1 (kon.)
SK Spartak Hulín
3:1 (1:0)
FK Hodonín
Středa 09.05.2018, 17:05 • Sportovní areál města Hulín • Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Dnešní utkání sledovalo 148 diváků. (18:55:44)

Ani to ne, po dvou a půl minutách nastavení končí dnešní utkání 30. kola MSFL. Hulín přečkal ve druhé půli úvodní nápor hostí a sám udeřil z rohu, podruhé v utkání se prosadil Michal Dvořáček. O osm minut později byla po faulu ve vápně Hodonína nařízena penalta, kterou proměnil Martin Vyskočil a bylo to již 3:0 pro Spartak. Hosté ale v 67. minutě snížili taktéž z pokutového kopu, přesný exekutor byl Lukáš Křivánek. Do konce utkání se již nic nestalo, ač šance k tomu byly z obou stran. S vědomím, že Hulín vyhrál nad Hodonínem 3:1 se s vámi loučí a pěkný zbytek pracovního týdne přeje Tomáš Kalas.

90+3

90+2
    Nemáme informace o tom, kolik hlavní sudí nastaví, odhaduji klasické tři minuty.

90+1
    Taktická žlutá karta, Dostál úmyslně zdržoval rozehru a dostává žlutý kartónek.

90
    Chyba Dostála ale mohla ještě utkání zdramatizovat! Gólman vyběhl proti míči pozdě a Dovhanjuk mohl snížit lobem na rozdíl branky, míč ale letěl těsně vedle pravé tyče!

90
    Poslední střídání dnešního utkání. Konkrétně na straně domácích, odchází Šrom, nahradí ho na závěrečné minuty Michálek.

89
    Domácí soustředěně dohrávají dnešní zápas, dokončují ho na útočné půli soupeře. Hosté sice chtěli jít do brejku, ale zastavuje je ofsajd.

88
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Hradil, přichází Rožek.

87
    Hosté si vybojovali další roh, avšak s jeho rozehrávkou nijak nespěchají. Zřejmě ale chtěli počkat s překvapením na dobu pozdější, přetažený centr si sebral ve vzduchu Hesek a vracel míč do branky, obrana domácích udržela míč před čárou!

86
    Jdeme do poslední pětiminutovky dnešního utkání, hosté potřebují vsítit ještě dva góly, aby odvezli z Hulína alespoň jeden bod. Situace to však není úplně pravděpodobná.

84
    Ke střele se v závaru před pokutovým územím Hulína dostal Křivánek, z první ale trefil pouze sudího Křepského, který vůbec neviděl Křivánka, byl k němu otočen zády.

83
    Po této akci bude střídat poprvé Hulín. Pospíšil nahradí útočníka Malenovského.

83
    Solidní individuální akci předvedl Hradil, dokázal se stáhnout z levého křídla až na osu hřiště, pálil ale vedle levé tyče.

81
    Rohový kop bez potíží shrábl ze vzduchu Dostál a uklidňuje hru. Jenže jeho rozehrávka nebyla nic extra a hosté se vrátili rychle do hry, střela jednoho z hostí mířila ale vysoko nad.

81
    Ještě před rozehrávkou kopu ale přijde poslední střídání na straně hostí. Opina, agilní zejména v první půli, bude vystřídán Deklevou.

80
    Domácí fakticky rezignovali na útočné dění a Hodonínští přidali pod kotlem, hulínská defenziva ale pracuje dobře. Ovšem to, zda pracuje opravdu dobře, prověří následující rohový kop.

77
    Domácí Hradil zabojoval a čistým skluzem posunul míč na Martina Vyskočila, ten byl ale v obležení dvou obránců a zákonitě o hrací předmět přišel. Spartak nyní dvakrát „nevědomky“ poslal míč dále od místa přestupku, aby našetřil čas.

76
    Na trávník přišlo uklidnění hry, oba týmy již nepředvádějí tak monstrózní útočné akce, hosté logicky více útočí, ale přichází jim to zatím vniveč.

Tomáš Kalas

Branky: 31. Dvořáček, 51. Dvořáček, 59. Vyskočil Martin (pen.) – 67. Křivánek (pen.)

Karty:   61. Josl (HUL), 70. Ondřejka (HUL), 90+1. Dostál (HUL) – 61. Fojtík (HOD), 74. Šturma (HOD)

SK Spartak Hulín: Dostál – Oulehla, Zlámal (C), Josl, Vyskočil Michal, Hradil, Vyskočil Martin, Dvořáček, Ondřejka, Šrom, Malenovský
    Náhradníci: Rožek, Michálek, Uličný, Minář, Pospíšil, Unger

FK Hodonín: Petráš – Mareš, Suchý, Křivánek, Žák, Hesek, Dovhanjuk, Šturma (C), Fojtík, Opina, Cvijovič
    Náhradníci: Paděra, Dekleva, Kudrna, Sasín

Rozhodčí: Křepský – Vostrejž, Slováček